GeriFutbol Volkan Demirel taraftara kızdı stadyumu terk etti
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  684
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Volkan Demirel taraftara kızdı stadyumu terk etti

Volkan Demirel taraftara kızdı stadyumu terk etti
refid:27591961 ilişkili resim dosyası

Kazakistan maçı öncesi ay yıldızlı ekibimizin ilk 11'inde yer alan Volkan Demirel, ısınmak için çıktığı sahada taraftarların küfürlerine maruz kalınca isyan etti. Tecrübeli futbolcu, teknik heyetin ikna çabalarına rağmen stadı terk edip gitti. Volkan karşılaşmanın ilk yarısının son dakikalarında takım arkadaşı Emre Belözoğlu ile stadyuma geri döndü ve ikili soyunma odalarının bulunduğu bölgeden stadyuma giriş yaptı.

Yedek kaleciler Volkan Babacan ve Harun Tekin ile ısınmaya çıkan Volkan Demirel’e sahaya çıktığında, TT Arena'nın tribünlerinden hem alkış hem de ıslıklar geldi.

Yaklaşık 10 dakika boyunca sahada ısınma hareketleri ile maça hazırlanan Volkan Demirel, kale arkasına döndüğü sırada ıslık sesleri yükseldi. Taraftarların yer yer gösterdiği protestolar üzerine Volkan Demirel eldivenlerini çıkardı ve “Ben gidiyorum. Ayıptır” diyerek taraftara tepki gösterdi. Tecrübeli eldiven daha sonra soyunma odasının yolunu tuttu.

Diğer kaleciler Volkan’ı sakinleştirmek adına peşinden giderken Volkan Demirel, “ Hayır çıkmayacağım” tepkisi vermesi üzerine yedek kaleciler Volkan Babacan ve Harun Tekin sahaya çıkıp çalışmalarına devam etti.SOYUNMA ODASINDAN EVİNE GİTTİ
Taraftarın ıslıklarına büyük tepki gösteren Volkan soyunma odasından da evinin yolunu tuttu.TERİM, ARDA VE MİLLİLER SAKİNLEŞTİREMEDİ
Sinirlenerek soyunma odasına giden ve maça çıkmak istemeyen Volkan Demirel'i teknik direktör Fatih Terim ve futbolcular sakinleştirmeyi çalıştı ancak Fenerbahçeli eldiven sakinleşmedi. Volkjan Demirel bunun üzerine TFF'te ait bir araçla stadyumdan ayrılarak evine gitti.


"ANA AVRAT KÜFÜR ETTİLER... BEN DE BU VATANIN EVLADIYIM"
Volkan Demirel'in soyunma odasında Fatih Terim'e olayı anlatırken "Taraftar ısınırken bana ana avrat küfrediyor hocam. Ben de bu vatanın evladıyım... Milli forma üzerimdeyken küfür yemek beni çıldırttı" dediği öğrenildi.
VOLKAN STADYUMA GERİ DÖNDÜ
Karşılaşma başlamadan önce ısınma hareketleri yaparken taraftarlarla gerilim yaşayan ve stadyumu terk eden Volkan Demirel, maçın ilk yarısının son dakikalarında Fenerbahçe'den takım arkadaşı Emre Belözoğlu ile stadyuma geri döndü. İkili soyunma odalarının bulunduğu bölgeden stadyuma giriş yaptı.

İŞTE VOLKAN DEMİREL'İN STADI TERK ETME ANLARI...

Volkan Demirel taraftara kızdı stadyumu terk etti

Volkan Demirel, tribündeki taraftarlardan tepki görünce, üzerinde Amasyaspor forması olan bir şahıs kendisine, "Devam et" anlamına gelen bir işaret yaptı.

Volkan Demirel taraftara kızdı stadyumu terk etti

Volkan, kendisine küfür edip hareket çeken taraftara önce eliyle 'sus' işareti yaptı.

Volkan Demirel taraftara kızdı stadyumu terk etti

Volkan, "Yeter artık. Ben gidiyorum. Ayıptır" dedi ve hızlı adımlarla saha dışına yürüdü.

Volkan Demirel taraftara kızdı stadyumu terk etti

Milli takım teknik heyetinin çabalarına rağmen Volkan kararlı adımlarla soyunma odasına gitti. (Fotoğraflar: Adem KABAYEL)

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle