Futbol Volkan Demirel: O kağıdı görünce çok güldüm
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  115
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Volkan Demirel: O kağıdı görünce çok güldüm

Fenerbahçe kalecisi Volkan Demirel, Galatasaraylı futbolcuların Inter maçında Mancini'ye 4 yıldızlı kağıt vermesi ile ilgili kısa ve net konuştu: "Görünce çok güldüm."

Galatasaray, pazar akşamı TT Arena’da bu sezon ilk kez taraftarının karşısına çıkıyordu. Rakip İtalyan devi Inter. Üstelik eski dost Roberto Mancini yuvaya dönmüştü. Böyle bir maçta insanın aklına her şey gelirdi de Selçuk İnan’ın Mert Çetin’den aldığı notu Burak’a vermesi, golcü futbolcunun da Sneijder’a iletmesi ve Hollandalı yıldızın o notu Mancini’ye götürmesi kimsenin aklına gelmezdi.

Volkan Demirel: O kağıdı görünce çok güldüm

Üstelik notta 4 yıldız vardı ve hedefteki adam Fenerbahçe’nin kaptanı Volkan Demirel’di. Volkan bir anda TT Arena’daki Galatasaray-Inter maçının önüne geçti. G.Saraylı futbolcular tarafından Volkan’ın Mancini’ye gönderme içerikli 450 gün önce yaptığı, "Şampiyon F.Bahçe" esprisi unutulmamıştı.

Volkan Demirel: O kağıdı görünce çok güldüm ARENA'DA MANCINI'YE BÜYÜK SÜRPRİZGALATASARAYLILAR VOLKAN’I NEŞELENDİRDİ

F.Bahçe kaptanının 4 yıldızlı mesaja tavrı merak konusu oldu. Shakhtar ile oynanacak kritik Şampiyonlar Ligi ön eleme maçına konsantre olan Volkan Demirel ise G.Saraylı futbolcuların özenle hazırladığı eylem için yakın çevresine sadece, "Mesaj konusuna çok girmek istemiyorum. Görünce çok güldüm" demekle yetindi.

Volkan Demirel: O kağıdı görünce çok güldüm MAHMUT USLU'DAN TRANSFER AÇIKLAMALARI

"FENERBAHÇE ŞAMPİYONLAR LİGİ’NE AİT"
Peki, Volkan, Shakhtar maçıyla ilgili ne düşünüyordu. İşte tecrübeli kalecinin dostlarıyla paylaştığı o duygu ve düşünceleri:

"Çok özledik. Ben Şampiyonlar Ligi ile ilgili her şeyin çok özel olduğunu, bir futbolcunun hayatında yaşayabileceği en zirve duygular olduğunu düşünüyorum. Buna inanıyorum. F.Bahçe’nin de oraya ait olduğunu düşünüyorum. Bizim yaşadığımız ve unutamadığımız çok şey var Şampiyonlar Ligi ile ilgili. Özellikle o Sevilla maçı, penaltılar, hayatım boyunca en çok heyecanlandığım ve her hatırladığımda beni hâlâ o günlere geri götüren anlar olarak hafızamda yerini almış durumda. Hiçbir zaman o arenadaki başarıların tadını başka maçlar vermiyor. Orada olmalıyız. Bunun için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Bu yıla da çok iyi başladım. Yine ben sahne alacağım. Gol yemeyeceğiz buna bütün kalbimle inanıyorum ve atacağız. Bizim elimizde çok iyi silahlar var.”


Yorumları Göster
Yorumları Gizle