GeriFutbol Volkan Demirel: 'Eğer yenilseydik...'
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  9
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Volkan Demirel: 'Eğer yenilseydik...'

Volkan Demirel: 'Eğer yenilseydik...'

Fenerbahçe'nin sahasında Beşiktaş'ı 2-0 mağlup ettiği maçın ardından Sarı-lacivertli ekibin deneyimli eldiveni Volkan Demirel maçı ve takımını değerlendirdi.

Karşılaşma sonrası yayıncı kuruluşa konuşan Volkan, "Çok önemli bir maçtı. Bu maçı kazanmanın yolunu en iyi şekilde düşündük ve üzerimize düşeni en iyi şekilde yerine getirdik. Çok iyi mücadele ettik. Mutluyuz. Çok iyi bir takım oyunu gösterdik. Bu maçı kazanmak için hocamız bize neler yapacağımızı iyi anlattı. Kaybettiğimiz takdirde neler olabileceğini de iyi biliyorduk. Beşiktaş ligin iyi oynayan takımlarından biriydi fakat karşımızda çok fazla bir şey yapamadı. Her şey bizim için yeni başlıyor. Çok iyi bir takımız. İyi transferlerimiz vardı onlara Fenerbahçe’yi anlatmak zaman alıyor. Hep beraber bir yerlere gelebiliriz. Taraftarlarımızın bu desteği inşallah devam eder ve istediğimiz sonucu alırız" dedi.

Zorlukların altından kalkmasını her zaman bildiğini ifade eden Volkan, "Volkan Demirel’in üzerine yük verdikçe Volkan Demirel onu taşımasını bilir. Ben bu yükleri taşıyacak kapasitedeyim. Kendimi övmek gibi olmasın ama her zaman zorlukların altıdan kalkmasını biliyorum" diye konuştu.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle