« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Volkan Ballı'nın sözlerine ilk tepki

Fenerbahçeliler Derneği’nden, geçtiğimiz günlerde F.Bahçe eski idari menajeri Volkan Ballı tarafından Aziz Yıldırım hakkında yapıldığı iddia edilen açıklamalarla ilgili bir bildiri yayınlandı.

DHA
SON GÜNCELLEME

Dernekten yapılan açıklamada, sanılan sözler gerçekten Volkan Ballı’ya aitse kınandığı, ancak kendisine ulaşılamadığından haberin kontrol edilme imkanı bulunmadığı açıklandı.
 
İşte o açıklama:
 
“(FBD) Fenerbahçeliler Derneği'nden açıklama

Kulübümüz eski idari menajeri ; derneğimiz Yönetim Kurulu üyesi Sn Volkan Ballı , kendisine ait olduğu öne sürülen açıklamaları ile gündeme gelmiştir.

Sn. Volkan Ballı’nın saygın ve sevdiğimiz kişiliğine yakıştıramadığımız ve konduramadığımız , ancak yaptığı iddia edilen açıklamaları onaylamadığmızı; bu açıklamalar kendisine ait ise düşüncelerinin Dernek Tüzel kişiliğini bağlamadığını ve Fenerbahçeliler Derneği’nce tamamıyla reddedildiğini beyan ederiz.

Bir gazetede yer alan ve kendisine ait olduğu ileri sürülen bu yakışıksız açıklamaların sorumluluğunun tamamen Sn Volkan Ballı’ya ait olduğunu ve sürecin Derneğimiz tarafından takip edildiğini,kendisine ulaşamadığmızdan doğrulatamadığımız bu açıklamaların gereğinin de tereddüt etmeden yerine getirileceğini Fenerbahçe camiasına ve kamuoyuna saygılarımızla arz ederiz

FENERBAHÇELİLER DERNEĞİ – FBD “


Bunları da Beğenebilirsiniz