« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Volkan Ballı: Hala lideriz ve şampiyon olacağız

Fenerbahçe'nin futbol takımı menajeri Volkan Ballı, Beşiktaş karşısında alınan 2-2'lik beraberliğe rağmen liderliklerini sürdürdüklerini belirterek, "Liderliğimiz devam ediyor.Sezon sonunda şampiyon olacağız" dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Ballı, Samandıra Tesisleri'ndeki antrenman sırasında yaptığı açıklamada, güzel bir derbi maçı oynandığını belirterek, “Futbol açısından derbide olumlu şeyler yaşandı. İki takım da iyi mücadele etti. Güzel ve centilmence bir derbi oldu” dedi.

Ligde bundan sonra da puan kayıplarının olabileceğini ifade eden Volkan Ballı “Önemli olan ligin sonundaki durumdur. Liderliğimiz devam ediyor. Hala lideriz. Sezon sonunda şampiyon olacağız. Galatasaray ile aramızdaki puan farkını hiç düşünmüyoruz. Bu bize baskı oluşturmaz, profesyonel bir takımız. Sezon sonunda şampiyonluğu kazanacağımıza inanıyoruz” diye konuştu.

'SEYİRCİMİZ DÜZEYLİ BİR ŞEKİLDE DESTEKLEDİ'

Fenerbahçe seyircisine derbi maçtaki desteklerinden dolayı teşekkür eden Ballı, “Fenerbahçe seyircisi düzeyli bir şekilde maçı izledi. Bize verdikleri destekten dolayı kendilerine teşekkür ediyorum” ifadesinde bulundu.
Volkan Ballı, bu hafta Kayserispor ile deplasmanda karşılaşacaklarını belirterek, “Kayseri zor bir deplasman. Artık içerde ve dışarıda diye maç ayrımı yapmak yok. Kayserispor'u deplasmanda yenmek istiyoruz” diyerek sözlerini tamamladı.

Bunları da Beğenebilirsiniz