« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Voleybol Milli Takımı'nın maç programı

(A) Milli Erkek Voleybol Takımı, 3-13 Eylül tarihleri arasında İzmir ve İstanbul'da yapılacak Avrupa Şampiyonası Finalleri için hazırlıklarını sürdürüyor.

A.A.
SON GÜNCELLEME

İzmir'de çalışmalarına devam eden milli takımda, İtalyan antrenör Fausto Polidori, yaptığı açıklamada, taktik ve müsabaka düzeni idmanlarına geçtiklerini söyledi.

(A) Milli Takım'ın grubunda bulunan Almanya, Polonya ve Fransa takımlarının teknik analizlerinin yapıldığını, tüm ayrıntıların oyunculara anlatıldığını belirten Polidori, “Önceliğimizi ilk rakibimiz Almanya'ya verdik. İdmanlarımızı bunun üzerine yapıyoruz. Yarın oynayacağımız Kazakistan maçı ile de ilk denememizi yapacağız” diye konuştu.

Kazakistan ile 4 maç yapacaklarını, bunlardan 3'ünün, milli takımın finallerdeki maç saatlerinde oynanacağını ifade eden İtalyan antrenör, şöyle devam etti:

“İzmir'de bir çok hazırlık karşılaşması yaparak kendimizi test edecek, grup maçları öncesi prova yapacağız. Seyircimizin bu maçlarda da bizi yalnız bırakmamasını ve onların da bir anlamda prova yapmasını istiyoruz. Onları her zaman yanımızda görmeyi arzuluyoruz. Tüm hazırlık maçlarımız seyirciye açık. Finallerin Türkiye'de yapılması bizim için büyük bir şans. Bu şansı hep birlikte değerlendirmeliyiz.”

HAZIRLIK MAÇ PROGRAMI

(A) Milli Takımın, Halkapınar Spor Salonu'nda yapacağı hazırlık maçlarının programı şöyle:

20 Ağustos Perşembe: Kazakistan (20.30)
21 Ağustos Cuma: Kazakistan (20.00)
22 Ağustos Cumartesi: Kazakistan (20.00)
23 Ağustos Pazar: Kazakistan (17.30)
28 Ağustos Cuma: Bulgaristan (20.30)
29 Ağustos Cumartesi: Rusya (20.00)
30 Ağustos Pazar: Bulgaristan (20.00)
31 Ağustos Pazartesi: Rusya (18.00)

1 Eylül Salı gününü dinlenerek geçirecek (A) Milli Takım kadrosu, 2 Eylül Çarşamba günü son bir hazırlık antrenmanı yapacak ve ertesi gün oynayacağı Almanya maçını bekleyecek.

 

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler