ORDU HABERLERİ

Voleybol: Anadolu Yıldızlar Ligi

AA / Sefa Eyi
26.02.2016 - 15:20Son Güncelleme :

- Fatsa ilçesindeki çeyrek final maçlarına 11 ilden 120 sporcu katıldı

AA / Sefa Eyi

ORDU (AA) - Anadolu Yıldızlar Ligi Bay ve Bayan Voleybol Çeyrek Final Grup Müsabakaları, Fatsa ilçesinde başladı.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç, 75. Yıl Kapalı Spor Salonundaki açılış töreninde yaptığı konuşmada, Ordu'nun ulusal müsabakalara ev sahipliği yapmasının önemli olduğunu belirtti.

Müsabakaların üç gün süreceğini ve 11 ilden 120 sporcunun katıldığını ifade eden Genç, şunları kaydetti:

"Anadolu Yıldızlar Ligi voleybol çeyrek final maçlarına 11 ilimizden sporcular katıldı. Bu tür müsabakaların Ordu'da düzenlenmesi bizler açısından çok önemlidir. İnşallah bundan sonra da bu tür müsabakalar Ordu ve ilçelerinde düzenlenmeye devam eder."

Konuşmaların ardından, ilk gün müsabakaları başladı.

Açılış müsabakalarını Kaymakam Mehmet Yapıcı, Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Erişmiş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ekrem Cinoğlu, İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Halil Bekyürek ve diğer ilgililer izledi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ordu haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ordu ilinden Voleybol: Anadolu Yıldızlar Ligi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Şubat 2016 tarihinde saat 15 20’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Voleybol: Anadolu Yıldızlar Ligi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı