Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Vodafone'dan "Hesaplı Tarife"

  Hürriyet Haber
  18.10.2007 - 14:09 | Son Güncelleme: 18.10.2007 - 10:18

  Vodafone, farklı kullanım alışkanlıklarına göre tasarlanmış 100, 250 ve 500 dakikalık konuşma paketlerini, her yöne eşit ve hesaplı ücretlendirmeyle abonelerinin hizmetine sunuyor.

  VODAFONE,  küçük ve orta ölçekli işletmeler ile bireysel abonelerinin kullanımına sunduğu yeni bir tarifeyle, hesaplı konuşma kavramına yeni bir boyut getiriyor. Vodafone abonelerinin hayatını kolaylaştırmak amacıyla değişik kullanım alışkanlıklarını dikkate alınarak tasarlanan Hesaplı Tarifeler, 100, 250 ve 500 dakikalık 3 ayrı paketten oluşuyor. 100 dakikalık paketin aylık ücreti KDV dahil, ÖİV hariç 19 YTL, 250 dakikalık paketin aylık ücreti KDV dahil, ÖİV hariç 43 YTL, 500 dakikalık aylık paketin ücreti ise KDV dahil, ÖİV hariç  75 YTL.

  Hesaplı tarifelerden yararlanmak isteyen Vodafone aboneleri, seçtikleri paket kapsamında aylık toplu süre ücreti karşılığında belirtilen dakika kadar ücretsiz yurtiçi kullanım hakkına sahip oluyor. Fatura dönemi içerisinde kullanılmayan toplu süre bir sonraki fatura dönemine devretmiyor. Ücretsiz dakika kullanımı aşıldığında ise aboneler, toplu süre için ödedikleri fiyatın, satın aldıkları toplu dakikaya bölünmesi ile elde edilen dakika birim fiyatı üzerinden ücretlendiriliyorlar.

  Vodafone'un, Türkiye'deki şirket profilinin yaklaşık yüzde 99'unu oluşturan KOBİ (Küçük ve Orta Boy İşletme), KOEO'larına (Küçük Ofis Ev Ofisi) ve bireysel abonelerine sunduğu çözümlerden biri olan Hesaplı Tarifeler'le ilgili ayrıntılı bilgiye, www.vodafone.com.tr adresinden, Vodafone Kurumsal Satış Noktaları'ndan veya 444 0 542'ten ulaşılabiliyor.

  Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. Hakkında:
  Mobil iletişimde dünya markası olan Vodafone, 24 Mayıs 2006 tarihinde Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. unvanı ile Türkiye'deki operasyonlarına başlamıştır.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı