Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Vodafone'dan 3 ilde 3G deneyimi!..

  Hürriyet Haber
  11.10.2007 - 12:23 | Son Güncelleme:

  Mobil iletişimde dünya devi Vodafone, İstanbul, Ankara ve İzmir'de 3G (3. Nesil Mobil İletişim Sistemleri) demolarını başlattı. Vodafone, 3G'de dünyadaki liderliğinin getirdiği bilgi, birikim ve teknolojiyi, Türkiye'deki GSM kullanıcılarının deneyimine sunuyor.

  TÜRKİYE'DEKİ mobil telekomünikasyon sektörüne dünyadaki yenilikleri uyarlamak için çalışan Vodafone, daha kaliteli ses hizmetinin yanında daha hızlı ve zengin içerikli veri iletişiminin de yolunu açıyor. Dünyada 3G sisteminin en başarılı uygulayıcısı Vodafone, Türkiye'nin 3 büyük ilinde 3G demolarını başlattı. Bu çalışma ile Türk GSM kullanıcıları, 3G teknolojisinin sunacağı yeniliklerde deneyim elde etme fırsatı buluyor.

  İstanbul, Ankara ve İzmir'de…

  Bu çalışmalar kapsamında, isteyen herkes İstanbul'da Beyoğlu ve Mecidiyeköy, Ankara'da Kızılay ve İzmir'de Çankaya'da bulunan Vodafone Shop ve Store'lara giderek, 3G uygulamaları hakkında ayrıntılı bilgi alabilecekler. Bu örnek çalışmalar sırasında kurulan test şebekesindeki 3G uyumlu telefonlar üzerinden televizyon izlenebilecek, ayrıca görüntülü konuşma, data aktarımı ve hızlı internet bağlantısı yapılacak.

  Mobil ortamda görüntülü görüşme, yüksek hızlarda internet erişimi, etkileşimli oyunlar, canlı radyo ve TV yayınlarına erişim, e-posta alıp gönderme ve bankacılık gibi pek çok hizmetler, 3G mobil terminal cihazları tarafından rahatlıkla sağlanabilecek. 3G şebekelerinde abonelerin bu hizmetleri alabilmesi için 3G sistemine uyumlu cep telefonu kullanmaları ve gerekli abonelik işlemlerini yerine getirmeleri gerekecek. Vodafone Shop ve Store'larda yapılacak demolar sırasında 3G deneyimini yaşamak isteyenler için uyumlu telefonlar sağlanacak. Vodafone abonesi olsun olmasın isteyen herkesin yararlanabileceği örnek çalışmalar ise aşağıdaki adreslerden alınabilecek.

  İSTANBUL
  1-Mecidiyeköy Vodafone Store
  Adres: Abidei Hurriyet Cad Gökfiliz İşhanı No:11 Mecidiyeköy / İstanbul
  2-Birak Elektronik
  Adres: Kuloğlu Mah.İstiklal Caddesi No:191 Beyoğlu

  İZMİR
  1-İzmir Vodafone Hizmet Merkezi
  Adres: Şair Eşref Bulvarı Beşe İşmerkezi 34/B Çankaya
  2- Elt Telekomünikasyon (S270400)
  Adres: Hürriyet Bulvarı, Musullugil İşhanı, No:5/1 D:Z-29 Çankaya/Konak

  ANKARA
  1-Ankara Vodafone Store
  Adres: Gazi Mustafa Kemal Bulvarı 12/225 Demirtepe Kızılay / Ankara
  2-Peekcell İletişim
  Adres: Mithatpaşa Cad.No:26/1 Kızılay / Ankara

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNANLAR

   Sayfa Başı