Teknoloji Haberleri

  Vodafone FreeZone’dan özgürlüğe bir adım

  Hürriyet Haber
  18.05.2011 - 15:25 | Son Güncelleme:

  Vodafone FreeZone, Türkiye’de vodafonefreezone.com adresinde bir ilki gerçekleştiriyor.

  Vodafone, geçtiğimiz günlerde lansmanını yaptığı gençlik markası “FreeZone” kapsamında ses getiren dijital uygulamalarını özgürlüğüne düşkün gençlere sunuyor. FreeZone markasının lansmanını Santral İstanbul’da yapan ve Şebnem Ferah, Hayko Cepkin, Aylin Aslım, Badem ve TNK’nin katılımıyla gerçekleşen  konseri Facebook sayfasında yayınlayarak ilk defa bir lansman etkinliğini Facebook üzerinden canlı yayınlayan marka oldu.

  Vodafonefreezone.com kullanıcıları, “Klibe Katıl” uygulaması ile , web cam aracılığıyla karaoke yaparak bu sanatçılarla birlikte kendi kliplerini oluşturabiliyor, diledikleri gibi arkadaşlarıyla paylaşabiliyorlar. Ayrıca, sitede yeralan galeride de yine ziyarteçiler tüm klipleri izleyerek, beğendikleri  klipleri seçebiliyorlar.
  Bestesini Şebnem Ferah’ın yaptığı “Özgürlük Şarkısı” nın klibinde ayrıca; Hayko Cepkin, Aylin Aslım, Badem ve TNK de yer alıyor. Açıldığı andan itibaren ilk 4 günde yaklaşık  1000 kişi kendi klibini oluşturdu.

  Vodafone FreeZone markasının lansmanı için İstanbul dışında birçok şehirde 24 Mayıs – 3 Haziran tarihleri arasında farklı şehirlerdeki üniversitelerde gençlerin katılacağı konserler planlanırken, önümüzdeki dönem için de ses getirecek çalışmalar ve etkinlikler planlanıyor.
  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı