Teknoloji Haberleri

TEKNOLOJİ

  Vodafone 10 milyonu buldu

  Hürriyet Haber
  22.05.2011 - 13:09 | Son Güncelleme:

  Numara taşımanın 2. yılında Vodafone Türkiye, 10 milyonuncu abonesine "hoşgeldin" dedi.

  Vodafone Türkiye, bu alanda son derece önemli bir kilometre taşını geride bıraktı. Güvenilir kapsama kalitesi ve uygun fiyatlar sunan Vodafone’a taşınan numaraların sayısı 10 milyonu aştı.
   
  Vodafone’a gelen 10 milyonuncu numara ise İstanbul’dan Fatih Saday’ın oldu. Avantajlı mobil iletişim seçeneklerini tercih edip numarasını Vodafone’a taşıyan 10 milyonuncu numara olduğu için 1 yıllık iletişim ihtiyaçlarının karşılanmasının yansıra Vodafone Red ayrıcalıklarından yararlanma hakkı kazandı. Fatih Saday ayrıca Vodafone Türkiye’nin geçtiğimiz günlerde pazara sunduğu Android yüklü akıllı telefon Vodafone 945’in de sahibi oldu. Fatih Saday ile birlikte 10 milyon sınırını aşan ilk numaraya sahip olan Ankara’dan Damla Gümüşkaya Tilki isimli abone de hediyesini aldı.
   
  Konu ile ilgili açıklama yapan Vodafone Türkiye Bireysel Müşteriler İş Birimi Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Öğüt şunları söyledi: “Numara taşıma uygulaması başlayalı 2,5 yıla yakın bir süre oldu. İlk yılı lider tamamlamıştık, bu başarımızı ikinci yıla da taşıdık. Şimdi de sembolik değeri çok yüksek olan bir sınırı aşmış bulunuyoruz. Değerli abonemiz Fatih Saday’ın da katılımıyla Vodafone’un sunduğu hizmet ve tarifeleri tercih ederek Vodafone’a taşınan numara sayısı 10 milyona ulaştı. Bu sayıya ulaşmakla numara taşımada en çok tercih edilen mobil operatör unvanımızı sağlamlaştırdık. Bu başarı müşterilerimize kayıtsız şartsız memnuniyet sağlama konusundaki kararlılığımızın en büyük ödülüdür.”
   
  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNANLAR

   Sayfa Başı