« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Vız gelir tırıs gider

Fenerbahçe’nin tecrübeli yıldızı Emre, “Futbolcu olarak biz saha içinden başka yere odaklanmayız. Hocamız İsmail Kartal’ın stilini hiç kimseye benzetmiyorum. Bize ağabeylik yapıyor” dedi.

Ahmet ERCANLAR
SON GÜNCELLEME

ROMA ile İtalya’da 3-3’lük skorla berabere kalan Fenerbahçe’nin tecrübeli ismi Emre Belözoğlu, maç sonrası açıklamalar yaptı. Başarılı futbolcu, Ersun Yanal’ın takımdan gittiği dönemde kendileri için yazılan, “Ersun Yanal’ı futbolcular gönderdi” haberlerine büyük tepki gösterdi.
Emre, kendilerine yönelik tepkilere de yanıt verirken, “Yapmamız gereken başımızda kim varsa ona destek olmaktır. Bunun dışında kim ne söylemiş kim ne yapmış vız gelir tırıs gider. Bunu aynen yazmanızı istiyorum” dedi. Sarı lacivertli oyuncu, İsmail Kartal’la ilgili de açıklamalar yaptı.

“SÜPER KUPA’YA KADAR HAZIR OLACAĞIZ”

TAKIMDA pozitif gelişmeler yaşandığına değinen Emre Belözoğlu, “Yine de şu an tam olarak hazır değiliz. Ama Süper Kupa’ya kadar zamanımız var. Şunu herkes çok iyi bilsin futbolcu olarak biz saha içinden başka yere konsantre olmayız” diye konuştu.
“İsmail Kartal’ı hiç kimseye benzetmiyorum” diyen Emre, “Hiçbir zaman bize hocalık yapmadı. Ağabeylik yaptı. Yıllardır beraberiz. İnşallah başarılı olur” ifadelerini kullandı.

“Davet Papa’dan değil Zanetti’den”

PAPA Francesco ve Arjantinli efsane Javier Zanetti’nin kararıyla 1 Eylül’de yapılacak, ‘Barış İçin Dinlerarası Diyalog Maçı’na Emre de davet edilmişti. Emre, “Zanetti’nin davetini kabul ettim. Papa’yla telefonda görüşmedim” dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz