« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Vitrin değişiyor

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Başkan Niyazi Önen, yıldız futbolcuları satacaklarını açıkladı

Dursun, Hüseyin, B.Serkan, Şanver ve Ümit gibi motivasyonunu kaybetmiş oyuncuları göndereceklerini belirten Önen, kadronun gençleşeceğini söyledi.

İLK ADIM YAMAN Altay ve Göztepe'nin 2.Lig'e düşmesinin ardından Ege'de kıran kırana bir şampiyonluk savaşına hazırlanan Dardanel vitrinini yenileyecek. Başkan Niyazi Önen, Fuat Yaman'la yeniden anlaşarak ilk adımı attıklarını belirterek, ‘‘Kadroda gençler kalacak. Motivasyonunu kaybetmiş oyuncular var. Dursun, Hüseyin, B.Serkan, Şanver, Ümit'i satışa çıkaracağız’’ dedi.

GENÇLERE TALİP ÇOK Bu futbolcuların kulüp bulamaması halinde bonservislerinin 5'te 1'ine Dardanel'de kalacağını belirten Önen, ‘‘Takas için de yararlanabiliriz. Tolga, Mehmet Yılmaz, Okan, Ufuk gibi oyuncularımız için 5-6 kulüpten teklif aldık. F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Okan ve Senad'ı istedi. Gürçay, Mehmet Zengin, Ünsal'a da talipler var’’ diye konuştu.

DÜŞÜNMÜYORUZ ‘‘Çok iyi rakamlar olmadıktan sonra hiçbirini satmayı düşünmüyoruz’’ diyen Önen şöyle konuştu: ‘‘Bütçemiz, 2.5-3 milyon dolar olacak. Bu sezon lig zorlu geçecek. Geçen sezona göre daha oturmuş bir kadroya sahibiz. 2.Lig'e adapte olurken sıkıntı çektik. Rakiplerle dostluk kuralları içinde yarışacağız. Hedefimiz, Dardanelspor'u 1.Lig'e taşımak.’’


Bunları da Beğenebilirsiniz