« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Vitor Pereira'nın Caner Erkin kararı

Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira, Caner Erkin'in süresiz kadro dışı bırakılması isteğinden vazgeçmiyor. Aynı görüşü paylaşan yönetim de yıldız futbolcu ile sözleşme yenilemeyecek.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Galatasaray derbisinden önce Vitor Pereira ve Ali Yıldırım'la yaşadığı tartışma nedeniyle kadro dışı bırakılan Caner Erkin'in üstü çizildi. Sarı-Lacivertliler, deneyimli sol beki affetmeye yanaşmıyor.

Yarattığı krizin ardından özür dileyen Caner hakkında şu ana dek olumlu bir gelişme yaşanmadı. Bunda görüşü sorulan Portekizli hocanın oyunu, yıldız futbolcuyu süresiz kadro dışı bırakmaktan yana kullanması önemli rol oynadı. Nitekim Pereira, olayın hemen ardından sıcağı sıcağına verdiği röportajda da "Caner bugün bizi yalnız bırakmayı tercih etti" diyerek, öğrencisine kızgınlığını dile getirmişti.

Yönetim de Vitor Pereira'yla aynı fikirde. Yani bir mucize olmazsa, sezon sonunda sözleşmesi bitecek futbolcunun kontratını yenilemeyecek olan Fenerbahçe, deneyimli oyuncusuna yol verecek. Bu durumda Caner Erkin de bir daha Sarı-Lacivertli formayı giyemeyecek. (Vatan)

 

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz