« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Vitor Pereira: Ronaldo ve Messi'yi getirmeye kararlıyım!

Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira, Eskişehirspor karşısında iyi oynadıklarını belirtirken, taraftarlara övgüler yağdırdı.

Tolga YENİGÜN
SON GÜNCELLEME

Fenerbahçe Teknik Direktörü Pereira maç sonu basın toplantısında şunları söyledi...

"Sezonun ilk maçları duygusal anlamda zordur. Bu maç da onlardan biriydi. İkiden fazla da gol atabilirdik. İleride daha hızlı daha agresif olacağız. Sahada taraftarlar fantastikti harika bir atmosfer oluşturdu. Biz bu taraftar için herşeyi yapmak bu kulübe hayatımızı adamak zorundayız.

TAKIMDA TÜRK OYUNCU OLMASI ÖNEMLİ

Türk oyuncu almak önemli olduğu Volkan ve Ozan'ı aldık. sadece kural için değil kadromuzu genişletmek adına kaliteli iki oyuncuyu aldık. Bu takıma katacakları bizim için çok önemli. Aynı zamanda Ozan ve Volkan Türk oldukları için taraftarlarla da iyi iletişim kuracaklar.

RONALDO VE MESSİ'DE KARARLIYIM!

Bizi bekleyen çok uzun süreç var çok maç oynayacağız. Sakatlık ve form düşüklüğü nedeniyle kadro zenginliği önemli. Souza pahalıdır ucuzdur, bu konu çok da önemli değil... Futbolcunun takıma katkısı önemli... Topal son derece iyi bir oyuncu, faydalı da olacak. Ama sezon başından bu yana sakatlık sorunu vardı alıştığımız seviyede değil fakat mutlaka o seviyeye ulaşacak.

(Transfer sorusu üzerine) Gerçekten Ronaldo ve Messi'yi getirmek için kararlıyım! Başkan'la da bu konuyu konuşacağım!."

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler