« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Vicdan azabı çekiyorum

Baroni, Corinthians’a dönmek istediğini söylediği video için günah çıkarttı.“Geçen sezon karışık bir dönemde çektiğimiz videonun ortaya çıkması benden bağımsızdı. Bu hareket yanlıştı.”“Aziz Yıldırım’ın varlığı, maç sırasında koltuğuna oturması, hatta başkanlık figürü bile bizim için yeterli bir sebeptir.”

Ahmet ERCANLAR
SON GÜNCELLEME

F.BAHÇELİ Cristian Baroni geçen yılın aksine olumlu ve huzurlu şartlarda yeni sezona hazırlandıklarını söyledi. Topuk Yaylası’nda basın karşısına çıkan Brezilyalı, “Başkanımız bu sezon bizimle birlikte. Onun varlığı, maç sırasında koltuğuna oturması, onun başkanlık figürü bile bizim için yeterli bir sebeptir. O yüzden sezona gayet olumlu başlıyoruz” dedi.

Futbolu daha iyi tanımaya başladım

Aykut Kocaman’ın verdiği görevi en iyi şekilde yapmaya çalıştığını belirten Baroni, şöyle devam etti: “Hangi mevkide oynadığım çok önemli değil. İlk dönem defansif ön libero oynamamı istediler. Fakat geçen yıl biraz değişiklik oldu. Hem futbolu daha iyi tanımaya başladım hem de Aykut Hoca bana serbestlik verdi. Ben de skora katkı sağladım. Brezilyalı futbolcu, geçen sezon Corinthians’a dönmek istediğini söylediği videosuyla ilgili de şu sözlerle günah çıkardı:

O videonun vicdan azabını yaşadım

“Karışık bir dönemdi. O dönemde videonun çıkması benden bağımsızdı, iznim yoktu. Bunun vicdan azabını çok yaşadım. Yanlış hareketti, yapmamam lazımdı. F.Bahçe’de kimsenin bana yanlışı olmadı. Bana verilenin mutlaka karşılığını vermek isteyen biriyim. O zamandan beri çok şey değişti. Şu an mutlu bir Cristian var.”

/images/100/0x0/55eaef8ff018fbb8f8a0310d

Hamit'ten indirim bekleniyor

F.BAHÇE Hamit Altıntop transferinde sona yaklaşırken, milli futbolcunun Aykut Kocaman’ın belirlediği yıllık 3 milyon Euro tavan ücrete inmesi bekleniyor. Sarı lacivertliler, halen Hamit’in istediği ücreti 4 milyon Euro’dan 3 milyona düşürmek için çalışıyor. Fenerbahçe eğer Hamit ile anlaşırlarsa, Tino Costa transferinden de vazgeçecek.

Cuma namazına böyle gittiler

DÜZCE kampında bulunan F.Bahçe’de futbolcular dün cuma namazı kıldı. Yakındaki bir köyün camisine giden sarı lacivertlilerde Müslüman Afrikalılardan Dia ve Sow’un yerel giysileri dikkat çekti.


Bunları da Beğenebilirsiniz