SAMSUN HABERLERİ

Vezirköprü Belediye Başkanı Edis:

AA / İrfan Ağca
27.02.2016 - 20:31Son Güncelleme :

- "Bizi halk seçti, alnımıza yazılanı sonuna kadar yaşayacağız"

AA / İrfan Ağca

SAMSUN (AA) - Vezirköprü Belediye Başkanı Sadık Edis, AK Parti'den ayrılacağına ilişkin açıklamalarda bulundu.

Başkan Edis, AK Parti İlçe Başkanlığında düzenlediği basın toplantısında, yerel bir gazetede kasıtlı ve taraflı haberler yapıldığını ifade etti. AK Parti ile yollarının ayrılıp ayrılmayacağına genel merkezlerinin karar vereceğini dile getiren Edis, yazılarınların gerçek olmadığını kaydetti. Edis, "Bizi halk seçti, alnımıza yazılanı sonuna kadar yaşayacağız” ifadesini kullandı.

AK Parti İlçe Başkanı İbrahim Doğan da belediye başkanlığı ile sürekli istişare içinde olduklarını, haberin gerçeği yansıtmadığını belirtti. Doğan, yapılan hizmetlerde her zaman birlik ve beraberlik içerisinde olduklarını söyledi.

Toplantıya AK Parti İlçe Başkanlığı yönetim kurulu üyeleri, belediye meclis üyeleri, gençlik kolları ve kadın kolları başkanları da katıldı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Samsun haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Samsun ilinden Vezirköprü Belediye Başkanı Edis: hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Şubat 2016 tarihinde saat 20 31’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Vezirköprü Belediye Başkanı Edis: haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı