« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Vestel tükeniyor

Son 5 haftada sadece 2 puan alabilen V.Manisaspor, 3’üncü sıradaki BŞB Ankara’nın 5 puan gerisine düştü. Böylece siyah beyazlıların, Süper Lig’e çıkma hayali de iyice zora girmiş oldu.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Çok değil, daha 3 hafta önceydi. Mustafa Denizli’nin Vestel Manisaspor’u, A Kategorisi’nin zirvesindeydi. Önce arka arkaya alınan 2 mağlubiyet, siyah beyazlıları ilk 3’ün dışına itti. Vestel Manisa, geride bıraktığımız haftada da İstanbul BŞB karşısında bozguna uğrayıp 3’üncü sıradaki BŞB Ankara’nın 5, lider Sakaryaspor’un 6 puan gerisine düştü.

Bu sonuçların ardından bitime 5 hafta kala Vestel Manisaspor’un işi iyice zora girdi.

Tamam ya da devam

Ligin belki de en pahalı kadrosuna sahip olan siyah beyazlılar, ‘ya tamam, ya devam’ maçında cumartesi günü takipçisi Kocaelispor’la karşılaşacak. Rakibi açısından da aynı önemi taşıyan maç sonunda, ligin kaderi de bir anlamda çizilmiş olacak. Ancak yapılan yatırıma rağmen Vestel Manisa’nın Süper Lig’e çıkamaması durumunda, herhalde en çok teknik direktör Mustafa Denizli’nin başı ağrıyacak.

Geçtiğimiz hafta en duygusal anlar İzmir’de yaşandı. Erciyesspor’u genç kadrosuyla Süper Lig’e doğru koşturan Hüseyin Hamamcı, eski takımlarından İzmirspor karşısında son dakikada gelen galibiyette hüzün ve sevinci bir arada yaşadı. Göz yaşlarına hakim olamayan Hamamcı, düşme hattındaki İzmirspor’un durumunun kendisini çok üzdüğünü söyledi.

Haftanın Takımı: İstanbul BŞB

Haftanın Teknik Direktörü: Ali Osman Renklibay (İstanbul BŞB)

Gol Kralı: 17 Gol Ümit İnal (Altay)

Haftanın Hakemi: Cüneyt Çakır (Kayseri-Antalya)

Kart Cezalıları

Kırmızı Kart: Mehmet Topuz (Kayseri)

Sarı Kart: Mustafa (Antalya), Hayati (BB Ankara), Koray (Göztepe), Ünal (İstanbul BŞB), Aydın, Muhammet Ali (Sivas), Erol (Y.Yozgatspor)

HAFTANIN KARMASI

HALUK (Kayseri)
BÜLENT (Kocaeli)
HAYATİ (BŞB Ankara)
OSMAN (Antalya)
ZAFER UYSAL (K.Erciyes)
MAHMUT (Sakarya)
AHMET (Altay)
VOLKAN GLATT (İstanbul BŞB)
ABDÜLKADİR (Sivas)
BİROL (BŞB İstanbul)
İBRAHİM (Altay)


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler