« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Versinler Umut'u, alsınlar Quaresma'yı"

Beşiktaş Teknik Direktörü Samet Aybaba, 'Baros - Quaresma' konusuna son noktayı koydu, takasa "Hayır" demediğini ancak bunun Milan Baros olmasının mümkün olmadığını dile getirdi.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Takas olayının kendisi dışında geliştiğine de dikkat çeken tecrübeli teknik adam, "Kesinlikle Baros olmaz. O zaman, versinler Umut'u, alsınlar Quaresma'yı... Ya da bizim istediğimiz bir oyuncu da olabilir. Ama Baros asla" diyerek tepkisini dile getirdi. Umut'un Galatasaray'da kiralık olarak oynadığını bilen Aybaba, sarı-kırmızılıların son dönemdeki yıldızı gibi bir değer karşılığında bu transferin gerçekleşebileceğini dile getirdi.

ÇABUK HAREKET ETMEMİZ LAZIM

Aybaba, BJK TV'de yaptığı ve kulübün internet sitesinde de yer alan açıklamasında, Beşiktaş'ın büyük düşünmek zorunda olan bir takım olduğunu vurgulayarak, “Camia olarak çok çabuk hareket etmemiz lazım. Zamana ihtiyacımız var ama aynı zamanda çabuk hareket etmemiz de gerekiyor. Eksiklerimizi giderip, hedefi şampiyonluk olan bir ekip kurmaya çalışacağız” dedi.

BİZ DE ONUN KARŞILIĞINDA BAŞKA OYUNCULARA TALİP OLURUZ

Fernandes'in takas edileceği şeklindeki söylentileri de değerlendiren Samet Aybaba, şunları kaydetti:
“Bu konudaki net tavrımızı defalarca ortaya koyduk. Bizim oyuncularımıza başka kulüpler talip olabilir, bu gayet doğaldır. Biz de onun karşılığında başka kulüplerden başka oyunculara talip oluruz. Onların verdiği değil, bizim istediğimiz oyuncular varsa böyle bir şey konuşmaya başlarız. Kamuoyunu oyalamak için, Beşiktaş'ın üzerinden bazı konular gündeme getirmek için böyle şeyler yapılıyor. Şu an mevcut kadromuzun içinden takasla verebileceğimiz bir isim yok. Başka takımdan birine talip olursak, o takım bizden bir oyuncuyu düşünürse o zaman bunları konuşabiliriz.”

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz