« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Verilemeyecek hesabım yok

G.Saray’da futbolculara verilen çeklerin karşılıksız çıkması üzerine başlayan tartışma sürüyor. Eski başkan Mehmet Cansun, "8 ayda yaptıklarımız ortada. Kimin daha iyi olduğunu herkes görüyor" dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
G.SARAY’da futbolcuların alacaklarına karşılık yönetimin verdiği çeklerin karşılıksız çıkması, sarı kırmızılı kulübün başkanı Özhan Canaydın ile bir önceki başkan Mehmet Cansun’u birbirine düşürdü. Cansun’un "Bakkal bile böyle çek kesmez" lafına, Canaydın, "Onların döneminde G.Saray’a bankalar çek defteri bile vermiyorlardı" karşılığını vermişti.

Özhan Abi başkanlığı seviyor

Düelloda söz sırası bu kez Mehmet Cansun’daydı. "Benim ve eski yöneticilerimizin verilmeyecek hesabı yok" diyen Cansun, şöyle devam etti: "Hesap-kitap ortada. Matematik bir bilim dalı. 5X5 = 25. Bunu değiştirebilir misiniz? Yok böyle yapmışız, yok öyle yapmışız. Ne kadar borç ve alacak bırakılmış? Şimdi ne kadar borç var? Bunlar hep kitapçıkta yazılı. İsterseniz bulursunuz. O gün başka transfer yapılmış, bugünlerde başka transferler yapılmış. O hatadır, bu hatadır tartışması yapmak yanlıştır. Burada tartışılması gereken, iyi yönetici, iyi başkan konusudur. Dört yıldır yapılanlar ortada. Özhan Abi seçimleri iyi bilir. Başkanlığı da seviyor. Zaten yıllardır bunu bekliyordu. Hedefi, G.Saray Kulübü Başkanlığı’nı devam ettirmek. Ben 8 aylık başkanlık dönemimde yapacaklarımı yaptım. Kısa zamanda da Galatasaray’ı bir yerlere getirmeye çalıştık. Her kulübün olduğu gibi bizim kulübün de borcu olacak. Ancak, genel kurul aday olduğumuz dönemde bize zaman tanımadı. Özhan Abi’yi seçtiler. Kim iyi, kim kötü herkes görüyor."

G.Saray Tırı’na saldırı

GALATASARAY Store Tırı’na saldırı... Sarı kırmızılı kulübün resmi ürünlerini taşıyan ve il il gezerek mağaza vazifesini gören Galatasaray Store Tırı’na Burdur’da boyalı saldırı düzenlendi. Kimlikleri berlenemeyen kişiler Burdur’a gelen tırın üzerine boya döktüler.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz