KARABÜK HABERLERİ

Vergi rekortmenlerine teşekkür belgesi

AA / Ahmet Özler
26.02.2016 - 16:11Son Güncelleme :
Vergi rekortmenlerine teşekkür belgesi
AA / Ahmet Özler

KARABÜK (AA) – Karabük'te, Vergi Haftası nedeniyle gelir ve kurumlar vergisi rekortmenlerine teşekkür belgesi verildi.
Defterdarlık Konferans Salonu'nda düzenlenen vergi rekortmenleri teşekkür belgesi töreninde, listede ilk 10'da yer alan mükelleflere Maliye Bakanı tarafından imzalanan teşekkür belgesi verildi.
Törene, Karabük Valisi Orhan Alimoğlu, Safranbolu Kaymakamı Murat Bulacak, Karabük Emniyet Müdürü Serhat Tezsever, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tuncay Özcan ve iş adamları katıldı.

Karabük Valisi Alimoğlu, burada yaptığı konuşmada, insanların huzur içinde yaşayabilmesi için devlet düzeninin gerekli olduğunu, bu düzen için de gelir gerektiğini söyledi.

Gelir için çalışıp kazananlara ihtiyaç duyulduğundan da bahseden Alimoğlu, "Dürüst ticaret ve kazanç çok önemli. Vergi verenlerin daima takdir ve teşvik edilmesi lazım. Kent olarak vergi konusunda genel vaziyetimiz iyi. Ben vergisini veren arkadaşlarımızı tebrik ediyorum. Örnek davranışlarının devamını diliyorum" diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Karabük haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Karabük ilinden Vergi rekortmenlerine teşekkür belgesi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Şubat 2016 tarihinde saat 16 11’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Vergi rekortmenlerine teşekkür belgesi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı