GAZİANTEP HABERLERİ

Vergi Rekortmeni Gülsan Holding’e Vali Ata’dan Teşekkür Plaketi

IHA
25.02.2015 - 14:05Son Güncelleme :

VERGİ HAFTASI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA KURUMLAR VERGİSİ 2013 YILI REKORTMENİ GÜLSAN HOLDİNG’İ ZİYARET EDEN GAZİANTEP VALİSİ ERDAL ATA VE VERGİ DAİRESİ BAŞKAN VEKİLİ AHMET UĞUR, GÜLSAN HOLDİNG YÖNETİM KURULU BAŞKANI MUSTAFA TOPÇUOĞLU’NA TEŞEKKÜR PALETİ VERDİ.

IHA

Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında kurumlar vergisi 2013 yılı rekortmeni Gülsan Holding’i ziyaret eden Gaziantep Valisi Erdal Ata ve Vergi Dairesi Başkan Vekili Ahmet Uğur, Gülsan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Topçuoğlu’na teşekkür paleti verdi.
Gaziantep Valisi Erdal Ata tarafından Gülsan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Topçuoğlu ve Kaşmir Halı Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Topçuoğlu’na vergi haftası etkinlikleri kapsamında 2013 yılı kurumlar vergisi şampiyonu olan Gülsan Holding adına günün anısına bir plaket verildi. Vali Ata ve Vergi Dairesi Başkan Vekili Ahmet Uğur Gülsan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Topçuoğlu’nu kutlayarak vergi konusundaki hassasiyetlerinden dolayı teşekkür etti. Gülsan Holding’in sadece Gaziantep’in ve Türkiye’nin en önemli kurumları arasında yer aldığını ifade eden Gaziantep Valisi Erdal Ata vergi alanında olduğu gibi birçok sosyal sorumluluk projesinde de Gülsan Holding’in önemli çalışmalar gerçekleştirdiğini, eğitime verdiği desteği yaptırdığı okullarla taçlandırdığını ifade etti.
Toplumda vergi bilincinin oluşturulması ve tüm kesimlere benimsetilmesi amacıyla her yıl şubat ayının son haftasının Vergi Haftası olarak kutlandığını anımsatan Vergi Dairesi Başkan Vekili Ahmet Uğur, devletin bütçesinin temelini vergi gelirlerinin oluşturduğuna vurgulayarak, 2013 yılı kurumlar vergisi rekortmeni Gülsan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Topçuoğlu’nu kutlayarak, “Vergi vermek yasal yükümlülüğün dışında bir vatandaşlık görevidir. Vatandaşlarımıza götürülecek olan hizmetlerde verginin çok büyük bir önemi vardır. Ülke gelirlerimizin yaklaşık yüzde 90’nı vergilerden oluşmaktadır. Devletin mevcudiyeti, varlığı, devamlılığı toplanan vergi gelirlerine bağlıdır. Vergi kaçırmak ve vergisini tam olarak beyan etmemek çocuklarımızın geleceğinin gasp edilmesi anlamına gelmektedir. Gülsan Sentetik Dokuma Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi geçtiğimiz yıllarda da vergi rekortmenliği gururunu yaşamış ve 2013 yılında bu gururunu sürdürmüştür. Şahsınızda sizi ve çalışma arkadaşlarınızı kutluyorum” dedi.
Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Gülsan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Topçuoğlu da, vergi vermenin kutsal bir görev olduğunu ve bu görevi liyakatiyle yerine getirmekten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.
Gaziantep Valisi Erdal Ata’nın Gaziantep için olduğu gibi Türkiye içinde önemli bir değer olduğunu sözlerine ekleyen Gülsan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Topçuoğlu, “Gaziantep’in birçok alanda gelişmesine katkılar sağlayan Valimiz Sayın Erdal Ata’ya hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Toplumun bütün kesimlerini kucaklayarak başarı yolunda kentimizin gelişmesi, kalkınması yönündeki birçok projeye imza atan Sayın Valimizi kutluyorum. Göreve geldiği ve görev yaptığı dönemlere bakıldığında Gaziantep için çok zorlu ve stratejik bir dönemde görevini başarıyla yerine getirirken eğitim alanında gerçekleştirdiği reform düzeyindeki hizmetlerini unutamayacağız. Gaziantep’e iz bırakan bir isim olarak bu gün aramızdan ayrılıyor. Ne mutlu kendisine. Bundan sonraki yaşamında daha önemli görevlerde rol alacağına inanıyor, Gaziantep’e ve ülkemize gerçekleştirdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Gaziantep haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Gaziantep ilinden Vergi Rekortmeni Gülsan Holding’e Vali Ata’dan Teşekkür Plaketi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Şubat 2015 tarihinde saat 14 05’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Vergi Rekortmeni Gülsan Holding’e Vali Ata’dan Teşekkür Plaketi haberi güncellenecektir.

GAZİANTEP NAMAZ VAKİTLERİ

13 Aralık 2017, Çarşamba
 • İmsak
  05:46
 • Guneş
  07:28
 • Öğle
  12:35
 • İkindi
  15:07
 • Akşam
  17:22
 • Yatsı
  18:53
Sayfa Başı