SİNOP HABERLERİ

Vergi Haftası etkinlikleri

AA / Mahmut Coşkun
24.02.2016 - 12:57Son Güncelleme :
AA / Mahmut Coşkun

SİNOP (AA) - Boyabat ilçesinde Dumlupınar İlkokulu öğrencileri Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında ziyaretlerde bulundu.

Boyabat Vergi Dairesi'ni ziyaret eden öğrencilere burada vergi bilinci ve vergi veren bilinçli vatandaşlar yetiştirmek amacıyla yapılan çalışmalar hakkında bilgi verildi.

Vergi Dairesi Müdürü İlyas Vural, vergi konusunda öğrencilerin zihinlerinde duyarlı vatandaş bilinci oluşturulması gerektiğini vurguladı.

Minik öğrencilerin ziyaretinden çok memnun olduklarını dile getiren Vural, Gelir İdaresi Başkanlığınca gönderilen hediyeleri öğrencilere verdi.

Dumlupınar İlkokulu Müdürü Ahmet Gürbüz ise öğrencilerin gelecekte vergi veren iyi birer vatandaş olmalarını istediklerini, bu kapsamda ziyarette verilen bilgilerin çok yararlı olacağını umut ettiklerini söyledi.Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Sinop haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Sinop ilinden Vergi Haftası etkinlikleri hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 24 Şubat 2016 tarihinde saat 12 57’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Vergi Haftası etkinlikleri haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı