TOKAT HABERLERİ

Vergi Haftası

AA / Hüseyin Daylak
26.02.2016 - 14:31Son Güncelleme :
AA / Hüseyin Daylak

TOKAT (AA) - Turhal Vergi Dairesi Müdürü Ömer Yılmaz, Vergi Haftası dolayısıyla Belediye Başkanı Yılmaz Bekler'i ziyaret etti.

Ziyarette haftasının amacından bahseden Yılmaz, "27. Vergi Haftası kutlamalarına başladık. Etkinlikler çerçevesinde özellikle çocuklara yönelik faaliyetlerimiz oldu. Beyan ve ödeme yükümlülüklerini yerine getiren mükelleflerimiz ziyaret edilerek kaymakamlığımız tarafından teşekkür belgesi verildi. Sorunları varsa dinledik. Hafta boyunca meslek mensupları ile etkinliklerimiz olacak. Mükelleflerimize ziyaretlerimiz devam edecek" dedi.

Başkan Bekler de vergi dairesi çalışanlarının haftasını kutlayarak, "Bizim çocukluğumuz dönemlerinde okullarda bize ezberlettikleri çok hoş bir söz vardı, 'vergilendirilmiş kazanç kutsaldır' diye. Ülkede bütün yatırımlar alınan vergilerden doğan kazançla yatırıma dönüşüyor" diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Tokat haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Tokat ilinden Vergi Haftası hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Şubat 2016 tarihinde saat 14 31’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Vergi Haftası haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı