TOKAT HABERLERİ

Vergi Haftası

AA / Hüseyin Daylak
26.02.2016 - 14:34Son Güncelleme :

- Turhal'da yükümlülüklerini zamanında yerine getiren bazı mükelleflere Kaymakam Yıldız tarafından teşekkür belgesi verildi

AA / Hüseyin Daylak

TOKAT (AA) - Tokat'ın Turhal ilçesinde Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında uzun yıllardır Turhal Vergi Dairesi'ne kayıtlı olarak faaliyet gösteren, beyan ve yükümlülüklerini zamanında yerine getiren mükelleflere Kaymakam Bünyamin Yıldız tarafından teşekkür belgesi verildi.

Yıldız, Turhal Vergi Dairesi Müdürü Ömer Yılmaz ile ilçede uzun yıllardır vergi mükellefi olan ve yükümlülüklerini zamanında yerine getirenler arasında yer alan Burak Aslan, Ebubekir Semeoğlu, Şenel Alhun, Mustafa Gök, Erhan Şahin, Hakan Pekdemir, Bilgin Bayram ve Mehmet Özmen'i iş yerlerinde ziyaret ederek teşekkür belgesi verdi.

Verginin önemine değinen Yıldız, "Vergilerini zamanında ödeyerek hassasiyet gösteren mükelleflerimizi, Turhal'ımız ve ülkemiz adına hem tebrik etmek hem de onlara teşekkür etmek için ziyaret ediyoruz. Bu bilincin tüm sektörlerde yerleşmesi lazım. İyi bir gelecek için vergilerini veren mükelleflere ihtiyacımız var. Bu geleceğe katkı sundukları için onlara teşekkür ediyoruz" dedi.

Kaymakam Yıldız, daha sonra Turhal Vergi Dairesi'ni ziyaret ederek çalışmalarında üstün gayret gösteren personele başarı belgesi verdi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Tokat haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Tokat ilinden Vergi Haftası hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Şubat 2016 tarihinde saat 14 34’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Vergi Haftası haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı