MERSİN HABERLERİ

Veliler uyuşturucuya karşı bilgilendirildi

DHA
27.03.2017 - 15:29Son Güncelleme :
DHA

MERSİN’in merkez Akdeniz İlçesi’nde öğrenci velileri ve muhtarlara yönelik toplantıda, uyuşturucu ve madde bağımlılığına karşı bilgilendirme yapıldı.
Mersin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ndeki toplantıda Akdeniz Belediyesi ve Milli Eğitim yetkilileri okul çevrelerinde uyuşturucuya karşı alınan önlemler hakkında bilgi verdi. Bir konuşma yapan Akdeniz Belediye Başkanı Yardımcısı Cezmi Türk Göçer, uyuşturucu kullanımının toplumun kanayan yarası haline geldiğini belirterek, önleyici çalışmaların önemine dikkat çekti.
Daha sonrda Akdeniz Toplum Sağlığı Merkezi Psikoloğu Mesut Kuştepe ile Akdeniz Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü Rehberlik ve Psikolojik Danışma Hizmetleri Bölüm Başkanı Hasan Çetin sunum yaptı.
Toplantıya ayrıca Akdeniz Belediyesi Başkan Yardımcılarından Muhammet Hilmi Ceylan,  İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem Şimşek, Belediye ve Milli Eğitim Müdürlüğü yetkilileri, mahalle muhtarları ve veliler katıldı.

MERSİN, (DHA)
FOTOĞRAF
 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Mersin haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Mersin ilinden Veliler uyuşturucuya karşı bilgilendirildi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Mart 2017 tarihinde saat 15 29’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Veliler uyuşturucuya karşı bilgilendirildi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı