Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Veli Kavlak: Quaresma hala Beşiktaş'ı özlediğini ifade eden mesajlar atıyor

Beşiktaşlı Veli Kavlak, 2010-12 yılları arasında siyah beyazlı formayı giyen Portekizli yıldız Ricardo Quaresma'nın hala kendisine mesaj atıp Beşiktaş'a olan özlemini ifade ettiğini söyledi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Beşiktaşlı Veli Kavlak, Avusturya basınına verdiği röportajda birçok konuya açıklık getirdi. Avusturya'da online olarak yayın yapan spor portalı Laola1'in sorularını yanıtlayan yıldız futbolcu, kolay dönemler geçirmediğini ancak Beşiktaş ile sözleşme yenilediği için çok mutlu olduğunu söyledi. Veli Kavlak, önemli takımlardan önemli teklifler aldığını da ifade etti.

Başarılı oyuncu, Galatasaray ile oynanan derbi mücadelesinde gördüğü kırmızı kartı ve Wesley Sneijder ile arasında geçenler hakkında da kısa bir açıklamada bulundu.

İşte Veli Kavlak'ın röportajından öne çıkan noktalar:

"Kolay bir dönem olmadı. Ancak şu an çok mutluyum. Takımımla 2019 yılına kadar geçerli sözleşme yeniledim. Beşiktaş'ta 3.5 yıl geçirdim. Birçok şey yaşadım, parasal sorunlar, stat sorunumuz... Ancak hiçbir zaman ayrılmayı düşünmedim. Yeni stadımızdaki yeni atmosferi yaşamak istiyorum. Umarım en kısa sürede bu heyecanı yaşamaya başlarız.''

Veli Kavlak: Quaresma hala Beşiktaşı özlediğini ifade eden mesajlar atıyor

"TEKLİFLER ALDIM AMA..."
Avrupa'da birkaç önemli teklif aldım. Ancak kalbim ayrılmamayı istiyordu. Güzel bir hayatım var ve beni seven taraftarlarım var. Bu kulübü ve bunları bırakamazdım. Burada umarım 4 başarılı yıl daha geçiririm.

Slaven Bilic ile birlikte başka bir oyuncu haline geldim, ondan çok şey öğrendim. Tanrıya şükürler olsun. Çok düzgün bir insan. Birkaç yıl içerisinde çok daha başarılı olacağını düşünüyorum.

Veli Kavlak: Quaresma hala Beşiktaşı özlediğini ifade eden mesajlar atıyor

"QUARESMA ÇOK FARKLIYDI"
Türkiye'ye ve Beşiktaş'a geldiğimde Fabian Ernst bana çok yardımcı oldu. İkimiz de Almanca konuşuyorduk. Guti ve Quaresma vardı. Quaresma çok farklıydı. Onun kadar yetenekli değilim. Hala bana Beşiktaş'ı özlediğini söyleyen mesajlar atıyor. Kim böyle büyük bir kulüpte olmaz istemez ki?.. Burada çok iyi oyuncularla oynadım ve onlardan çok şey öğrendim.

Veli Kavlak: Quaresma hala Beşiktaşı özlediğini ifade eden mesajlar atıyor VELİ'NİN BU HAREKETİ PAHALIYA PATLADI

"SNEIJDER'E YAPTIĞIM HAREKET APTALCAYDI"
Galatasaray maçında çok provokasyon vardı. Sneijder orada itmeye çalıştı. Ben de bir an kendimi orada buldum. Sahada bu tip şeyler çok çabuk gelişebiliyor. Bazen sahada kendimi ben bile tanıyamıyorum. Benim hatamdı, aptalca bir hareketti. Bir daha kesinlikle tekrarlamayacağım." (sporx)


Bunları da Beğenebilirsiniz