Ege Haberleri

EGE

  Vekil seçilirlerse maaşlarını şehit ailelerine verecekler

  Cavit AKGÜN / MUĞLA, (DHA)
  02 Ekim 2015 - 16:20Son Güncelleme : 02 Ekim 2015 - 16:20

  BÜYÜK Birlik Partisi (BBP) Muğla İl Başkanı Harun Akın, 1 Kasım erken seçimlerinde partilerinden aday milletvekili adaylarının seçilmesi halinde maaşlarını şehit ailelerine bağışlama kararı aldığını söyledi.

  Vekil seçilirlerse maaşlarını şehit ailelerine verecekler

  BBP Muğla’da, partinin 1 Kasım erken seçim milletvekili adayları açıklandı. BBP Muğla İl Başkanı Harun Akın, partisinin kentteki adaylarının sırasıyla Fatma Börekçi Emeç, Ali Çelik, Nuran Emeç, Abdülkadir Karahan, Hüseyin Uçan ve Arif Burak Yılmaz olduğunu belirtti.

  Ülkenin sıkıntılı bir dönemden geçtiği sırada tekrar seçim sürecine girildiğini söyleyen İl Başkanı Akın, "Yaşadığımız sıkıntılı günlerde neredeyse her gün şehit haberleri almaktayız ve ocaklara ateş düşmektedir. Bizler hiçbir güçten, hiçbir kaynaktan beslenmeden, tamamen kendi kişisel imkanlarıyla siyaset yapmaya çalışıyoruz. Siyaseti yalnızca bu ülkeye ve millete hizmet etme şiarıyla hareket edenler olarak bugün parti binamızda, milletvekili aday arkadaşlarımızla yapmış olduğumuz genel istişareler sonunda aldığımız kararlardan biri de arkadaşlarımızın, milletvekili olması halinde maaşlarını şehit ailelerine bağışlama kararı olmuştur. Ben öncelikle bu ülke ve millet için fedakarlık değil, feda olmak için yola çıkan milletvekili arkadaşlarımıza, şahsım ve mensubu bulunduğum partim adına teşekkür ediyor ve şükranlarımı sunuyorum" dedi.

  Etiketler:

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı