BURSA HABERLERİ

Vekil Şahin İnegöl’e Çifte Köprülü Kavşak Müjdesi Verdi

IHA
28.10.2015 - 16:25Son Güncelleme :

AK PARTİ BURSA MİLLETVEKİLİ HÜSEYİN ŞAHİN, 7 HAZİRAN SEÇİMLERİ ÖNCESİNDE VATANDAŞLARDAN GELEN ÜZERİNE İKİ KAVŞAK İÇİNDE SÖZ VERDİKLERİ HATIRLATTI.

IHA

Bursa’nın İnegöl ilçesine iki köprülü kavşak yapılacak.
AK Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin, 7 Haziran seçimleri öncesinde vatandaşlardan gelen üzerine iki kavşak içinde söz verdikleri hatırlattı. Şahin, her iki köprülü kavşakla ilgili süreci çok sıkı takip ettiğini belirtip kavşakların 25 Kasım’da ihalesinin yapılacağını bildirdi.
Avarlar Kavşağı’nda ve Kulaca ile Alibeyköy mahallelerine girişi sağlayan kavşaklarda çok sık kaza meydana geldiğini söyleyen Şahin, AK Parti’nin vatandaşların sorunlarına hızlı çözüm bulan bir siyasi parti olduğunu belirtti. Şahin, verdikleri her sözün arkasında durduklarını ve yerine getirdiklerini kaydetti. Şahin, geçmiş dönemde Oylat, Kurşunlu ve İnegöl OSB kavşaklarını yaptıklarını, 25 Kasım’da temeli atılacak olan 2 yeni kavşak ile Bursa Ankara yolunun daha da güvenli bir hale geleceğini sıkça meydana gelen ölümlü ve yaralanmalı kazaların son bulacağını vurguladı.
Milletvekili Hüseyin Şahin, pazar günü yapılacak genel seçimler öncesinde yoğun bir tempoyla çalıştıklarını ve çalmadık kapı, gidilmedik mahalle, sıkılmadık el bırakmadıklarını söyledi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bursa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bursa ilinden Vekil Şahin İnegöl’e Çifte Köprülü Kavşak Müjdesi Verdi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 16 25’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Vekil Şahin İnegöl’e Çifte Köprülü Kavşak Müjdesi Verdi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı