Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Vedat Okyar: Bundan iyisi olmaz

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Vedat OKYAR

BEŞİKTAŞ'ın kayıpları, Beşiktaş'ı zirveden düşürdü. Ama maalesef Beşiktaş, oynadığının karşılığını alıyor. Bu da şu demek... Kazanacak kadar oynamıyorsan, bundan iyisi olmaz. Oyun başladı, ilk 6 dakikada Beşiktaş biri Münch'ün ayağından, biri de Fazlı'nın ayağından 2 gol kaçırdı. Onlar olsa maç o dakikada biterdi. Beşiktaş'ta işler iyi gitmiyor. Hem takımın bütünü hep beraber oynayamıyor, hem de tek tek oyuncuları iyi değil.

Dün akşam takımı şöyle bir gözden geçirdim. Biraz Ali Eren, biraz Tayfur, biraz da Nouma... Geri kalanların hepsi kötü. Denizli takımı çok koşan, boğuşan, didişen bir takım. Oyunun her azalan dakikalarında Beşiktaş'lı oyuncuları büyük sıkıntıya soktular. Dün akşam kalecileri de çok iyi oynadı. Tolunay'ı yalnız Denizli takımının değil, sahanın en iyi oyuncusu olarak seyrettim. Attığı gol de mükemmeldi. Maçın hakemi hafif bir hakem. Üflediği düdüklerle oyuncuları da, seyircileri de rahatsız etti.

ÖNLEM ŞART

Scala'nın bu kötü gidişe bir önlem alması şart. Aklımın ermediği bir şey de, bu takıma kurtarıcı olarak Bayram giriyorsa, bu işler olmaz. İbrahim sezona çok iyi başlamıştı, hergün geri sayıyor. Yasin'in bu kadar çok top kaybıyla oynamasına, benim aklım ermiyor. Mehmet'in de kötü bir gecesinde olması, dün akşam Beşiktaş'ın işini zora soktu. Scala, Nouma ile beraber Fazlı'yı eşleştirmiş. Ben Fazlı'da fazla birşey göremiyorum. Ahmet hasta, sakat veya cezalı değilse bu formalardan bir tanesi onun.

Neticede Beşiktaş istediğini sahanın içinden çıkartamadı. Ama başta da söyledim ya, kazanacak kadar oynayamazsan tabii ki, böyle olacak.


Bunları da Beğenebilirsiniz