« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Vedat İnceefe'den şok ayrılık

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Yeni Malatyaspor, teknik direktör Vedat İnceefe ile yollarını ayırdı.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Futbol şube sorumlusu Özcan Dündar, Vedat İnceefe'nin Malatya'ya gelerek, kulüp başkanı Mehmet Emin Katipoğlu ile görüştüğünü, kendi işleri nedeniyle takımdan ayrılmak istediğini ilettiğini belirtti.

İnceefe'nin ve kulüp yönetiminin dostane bir şekilde sözleşmeyi karşılıklı fesih ettiğini ifade eden Dündar, şunları anlattı:
“İnceefe, bazı işleri dolayısıyla takımdan ayrılmak istediğini belirtti. Hocamızın aldığı karar bizleri elbette üzdü. Göztepe maçı öncesinde de işlerinin aksadığını ve maç sonrası ayrılmak istediğini dile getirmişti. Hocamızın kesinlikle takımdan ayrılmasını istemezdik. Bunun dışında herhangi bir olumsuz neden yok. İnceefe hem karakter hem teknik adam olarak mükemmel bir insandı. Biz hocamızdan çok memnunduk. Ama buraya kadarmış. Hepimizle ayrı ayrı vedalaştı. Kendisine emeklerinden dolayı teşekkür ediyor ve başarılar diliyoruz.”

Öte yandan Dündar, sarı-siyahlı takımın yarın top başı yapacağını belirterek, yeni bir teknik direktörle ile anlaşıncaya kadar takımı alt yapı antrenörlerinin çalıştıracağını kaydetti.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler