BİTLİS HABERLERİ

Vedat Demiröz Adilcevaz’da Muhtarlarla Buluştu

IHA
29.10.2015 - 14:41Son Güncelleme :

VEDAT DEMİRÖZ ADİLCEVAZ'DA MUHTARLARLA BULUŞTU

IHA

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Bitlis Milletvekili Vedat Demiröz, seçim çalışmaları kapsamında Adilcevaz’da muhtarlarla bir araya geldi.
Adilcevaz Belediye Başkanı Necati Gürsoy tarafından muhtarlar için yapılan yeni ofisin açılışına katılan Demiröz, muhtarları çok güzel bir mekana kavuşturduğundan dolayı Belediye Başkanı Necati Gürsoy’a teşekkür etti. Vedat Demiröz, “Belediye Başkanımızın sayesinde muhtarlarımız için çok güzel bir hizmet binası yapılmış. Muhtarlarımız hizmetin en iyisine layıktır. Belediye Başkanımızın desteğiyle sizler için çok güzel bir mekan yapılmış. Katkılarından dolayı ve sizlere böyle güzel bir mekan kazandırdığı için Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum. Bildiğiniz gibi kaç gün sonra seçim sürecine gireceğiz. 1 Kasım seçimi ülkemiz ve Bitlis’imiz için bir dönüm noktasıdır. Bu seçim sadece ülkemizin değil, Kafkaslardan Balkanlara, Türk cumhuriyetlerinden Ortadoğu’ya kadar herkes bu seçime bakıyor. Bütün mazlum ülkelerin gözü bu seçimde. Bu seçim sonucunda ya Kudüs’teki Yahudileri sevindireceğiz ya da Filistin’deki yetim çocukları sevindireceğiz. Ayrıca bu seçimde sizler bizlerin elimizi güçlendirerek gönderirseniz, buralara inşallah daha çok hizmetler gelecek. Adilcevaz’ın benim için çok ayrı bir özelliği var. Sizler bizlere sahip çıkın, inşallah bizlerde sizlere sahip çıkacağız. İnşallah 1 Kasım, bir demokrasi bayramı olacak. 1 Kasım’dan sonra hem ekonomik bakımdan hem de güvenlik bakımında bir istikrar olacak. Ülkemizin geleceği için AK Parti’ye güçlü bir şekilde destek vermeniz gerekiyor. Diğer partiden milletvekili olanların memleketimize hiçbir faydası yok. Diğer partinin milletvekillerinin yanına gidip de bir şeyler alan ya da işini yaptıran var mı? Mümkün değil. Bundan dolayı bizleri güçlü bir şekilde meclise gönderirseniz sizlere daha çok hizmet getireceğiz. 1 Kasım seçimlerinde sizlerden gönülden desteklerinizi talep ediyorum” dedi.
Adilcevaz Belediye Başkanı Necati Gürsoy ise, yapmış oldukları ofisi muhtarların hizmetine sunduklarını ifade ederek, “Muhtarlarımızda bizler gibi seçimle iş başına gelmişlerdir. Vatandaşlarımızın işlerini daha kolay bir şekilde halledebilmeleri için muhtarlarımız için bir ofis yaptık. Muhtarlarımızın daha rahat imkanlarda çalışması ve vatandaşlara olan hizmetlerini kolaylaştırmak adına böyle bir çalışmayı öngördük. İnşallah hem muhtarlarımız hem de vatandaşlarımız bundan sonra daha rahat bir ortamda işlerini yapabileceklerdir. Bu mekanın muhtarlarımıza hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum. Ayrıca pazar günü yapılacak olan seçimde AK Parti’ye güçlü bir şekilde sizlerden destek vermenizi bekliyoruz. Çünkü bu seçim hem ülkemiz hem ilçemiz hem de ilimiz için çok önemlidir. Eğer bu seçimden güçlü bir şekilde çıkarsak bundan böyle elimiz çok daha güçlü olacak. Çünkü partimizin ikinci adamı olan Genel Başkan Yardımcımız Vedat Bey ilimiz için önemli bir fırsattır. Vedat Demiröz sayesinde inşallah Adilcevaz ve Bitlis’imiz çok daha güzel yerlere gelecek. Lütfen elbirliğiyle bu sefer elimizi güçlendirelim. Elimize geçen bu fırsatı kaçırmayalım. İnşallah bu kardeşiniz bundan sonra da sizlere daha güzel hizmetler yapacak. İnşallah 1 Kasım seçimlerinde birlik ve beraberlik içerisinde hiçbir yanlış yapmadan kendimizi ortaya koyacağız” dedi.
Muhtarlar adına kısa bir konuşma yapan Alacaatlı Mahallesi Muhtarı Şahabettin Dursun, “Sayın Başkanımız her fırsatta bizlerin dertlerine derman oldu ve her zaman bizlerin yanında oldu. Başkanımız görev süresi boyunca ilçemize çok güzel hizmetler yaptı. Bizlere böyle güzel bir mekan yaptığı için muhtarlarımız adına kendisine çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.
Demiröz, beraberindeki heyet ile birlikte ilçeye bağlı Aydınlar beldesinde taziye ziyaretlerinde bulundu. AK Parti ilçe teşkilatında partililerle bir araya gelen Vedat Demiröz, daha sonra ilçeden ayrıldı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bitlis haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bitlis ilinden Vedat Demiröz Adilcevaz’da Muhtarlarla Buluştu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Ekim 2015 tarihinde saat 14 41’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Vedat Demiröz Adilcevaz’da Muhtarlarla Buluştu haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı