HAKKARİ HABERLERİ

VEDAŞ Müdürü Özdemir; 'Hakkari halkına kaliteli enerji sunmak için varız'

DHA
28.03.2017 - 16:01Son Güncelleme :
DHA

Behçet DALMAZ/HAKKARİ,(DHA)-VANGÖLÜ Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (VEDAŞ) Hakkari İl Müdürü İsmail Özdemir, Hakkari ve ilçelerinde yaşayan vatandaşların bundan sonra daha verimli bir enerji kullanabilmeleri için yoğun bir çalışma yürüttüklerini söyledi.

VEDAŞ Hakkari il Müdürü İsmail Özdemir, geçen yılbaşında 7 milyon olan enerji yatırımlarının bu yıl  87 milyon TL'ye yükseldiğini  söyledi. Özdemir, Hakkari merkez ve ilçelerindeki yer altı ve yer üstü enerji hatlarında arızaların meydana gelmemesi için yoğun bir çaba gösterdiklerini belirterek, "Önümüzdeki günlerde ihalesi yapılacak olan yatırımların tamamlanması halinde kent genelindeki enerji sorunu tamamen çözülecektir. Hakkari ve ilçelerinde kaçak enerji ile mücadelemiz ise devam ediyor. Kaçak enerji konusunda Hakkari halkımız, STK'lar ve basın mensuplarının bu konuda bizlere destek olmalarını istiyoruz. VEDAŞ olarak halkımızı, STK temsilceleri ve basın mensuplarını ziyaret edip bu konudaki fikirlerini alıyoruz. Kaçak enerjiyi ne kadar önlersek vatandaşımız o kadar verimli enerji kullanacak. Bunun yanı sıra Hakkari ve ilçelerine daha kaliteli bir enerji gelmesi için çalışmalarımız  devam ediyor.Vedaş İl Müdürü olarak Hakkari halkına hizmet için buradayız.Bu konuda varsa eksikliklerimiz her türlü eleştiriye de açığız." dedi

FOTOĞRAFLI

 

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Hakkari haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Hakkari ilinden VEDAŞ Müdürü Özdemir; 'Hakkari halkına kaliteli enerji sunmak için varız' hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Mart 2017 tarihinde saat 16 01’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça VEDAŞ Müdürü Özdemir; 'Hakkari halkına kaliteli enerji sunmak için varız' haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı