« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Veda sinyali

Sarı lacivertlilerin pankart ve sloganlarla desteklediği Sırp golcü, Kadıköy’deki son maçına çıkıyor izlenimi verdi. Zico, "Kezman’la devam edecek misiniz?" sorusuna, "Onu bilemiyorum" karşılığını verdi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
F.BAHÇELİ taraftarlar, G.Saray yenilgisinin ardından bir grup tarafından saldırı girişiminde bulunulan Alex ve Kezman başta olmak üzere bütün futbolculara sevgi gösterilerinde bulunup destek verdi. Taraftarın pankart ve sloganlarla destek verdiği Kezman’ın maçtan sonra tribünleri tek tek dolaşıp alkışlaması, "veda sinyali" şeklinde yorumlandı.

Takım ısınmak için sahaya çıktığı anda ayağa kalkan tribünler, "Bu taraftar sizinle gurur duyuyor" diye tempo tuttu. Kaptan Alex bu manzara karşısında duygulanıp taraftarı alkışlarken futbolseverler, "Şampiyon, şampiyon" diye tribünleri inletti.

Gözü maçta, kulağı Sivas’tan gelecek haberde olan taraftarlar astıkları pankartlarla da desteklerini sürdürdüler. İngilizce ve Portekizce kelimelerin de bulunduğu tribünlere asılan pankartlardan bazıları şöyle:

Maldonado’yu ıslıkladılar

"Bizler iyi günde de, kötü günde de Fenerliyiz. F.Bahçeli olmanın gururu bize yeter." "Brezilya’nın futbol elçisi, büyük futbol adamı Zico’yu seviyor, inanıyor ve güveniyoruz." "Her zaman her yerde, hep destek tam destek." "Yaşattığınız her şey için teşekkürler."/images/100/0x0/55ea49daf018fbb8f8763382

Migros tribününde Kezman’a destek amacıyla pankart asan taraftarlar, 68. dakikada oyundan alınan Sırp golcüyü alkışladı. Maç sonrası tribünlerin çağrısına uyup taraftarı selamlayan Kezman, kendisini destekleyen taraftarlara formasını hediye etti. Sahanın içinde tribünleri tek tek dolaşıp alkışlayan Kezman’ın bu hareketi, sözleşmesi devam etmesine rağmen "Sezon sonunda ayrılacak" şeklinde yorumlandı.

Teknik direktör Zico, basın toplantısında, "Kezman’la devam edecek misiniz?" şeklindeki soruya, "Onu bilemiyorum" karşılığını verdi.

Öte yandan maçın 35. dakikasında oyundan alınan Maldonado ile Ali Bilgin kenara gelirken tribünlerin tepkisine hedef oldular.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler