« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ve Şifo patladı

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

İlk yarıda oynadıkları maçlarda yapılan hatalardan futbolcuların da sorumlu olduğunu belirten Mehmet, ‘‘Önemli maçlarda yıldız futbolcular yedek kulübesinde oturuyor. Bazı maçlarda bu yüzden puan kaybettik’’ dedi.

<ı>Borcumuz var

Beşiktaş'ın yıldızı Mehmet Özdilek, ‘‘Toshack'a rağmen ligde şampiyon olup Türkiye Kupası'nı kazanacağız’’ dedi. Kaptan Mehmet, Türkiye'nin en iyi kadrosuna sahip olduklarını belirterek ‘‘Bu kadro kesinlikle şampiyon olacak, taraftarımıza Valerenga maçının borcunu ödemek zorundayız’’ dedi.

<ı>Sıkıntıya sokuyor

Ligin ilk yarısında Avrupa Kupası ve Türkiye Ligi'nde yapılan hatalardan futbolcuların sorumlu olduğunu kaydeden Mehmet, ‘‘Ligde ve Avrupa'da hata yaptıysak hem Toshack hem de biz suçluyuz. Toshack'ın yaptığı açıklamalar bizleri sıkıntıya sokuyor. Bunu itiraf etmeliyiz’’ ifadesini kullandı.

<ı>Gençleşsin ama...

Toshack'ın takıma moral aşılaması gerektiğini ileri süren Mehmet, ‘‘Takımın gençleştirilmesini biz de istiyoruz. Ama önemli maçlarda yıldız futbolcular yedek kulübesinde oturacaksa üzülürüz. Bazı maçları bu yüzden kaybettik. Ama biz yine de Toshack'a rağmen şampiyon olacağız’’ dedi.

<ı>Futbolculardan destek

Kaptan Mehmet'e destek verdiklerini söyleyen siyah beyazlı futbolcular da düşüncelerini şöyle açıkladılar: ‘‘Türkiye'nin en güçlü kadrosu Beşiktaş'ta. Ligin ilk yarısında aldığımız sonuçlar ortada. İkinci yarıda da hiç hata yapmadan hedefimiz olan şampiyonluğu kucaklayacağız.’’
Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler