« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ve Segen imzalıyor

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Jet-Pa Holding'in Siirt Köy Hizmetleri'ne aldığı Sergen bugün Fenerbahçe Kulübü'ne gelerek 6 aylığına sarı lacivertli forma için imza atacak. Bonservis ücreti verilmeyecek, Sergen'e ise maç başına para ödenecek.

<ı>Kiralık oynayacak

Ve Löw, Sergen için onay verdi, Fenerbahçe de Jet-Pa'nın kendilerine önerdiği yıldız futbolcuyu renklerine bağladı. Dün 3.lig kulübü Siirt Köy Hizmetleri ile 3.5 yıllık formalite imzası atan Sergen bugün Fenerbahçe Kulübü'ne gelerek kendisini 6 aylığına sarı lacivertli yapacak kira sözleşmesine imza atacak.

<ı>Programa uyacak

Alman hocadan onay alan Fenerbahçe Yönetim Kurulu dün oybirliği ile Sergen'in alınmasına karar verdi. Önceki gün Sergen ile görüşen yöneticiler, kendisinden Löw'ün çalışma programına tam uymasını, fazla kilolarını hemen atmasını istediler ve ‘‘Sana güveniyoruz’’ dediler.

<ı>Şartlarımız var

Bunun yanı sıra Sergen'e, kendisine Kadıköy'de ayrı bir ev tutulacağı, özel yaşamının kontrol edileceği bildirildi ve atyarışı oynamaması istendi. Yöneticiler ‘‘Eğer bunlara uyar ve takımda istediğimiz gibi oynarsan seneye seninle yeni bir anlaşma yaparız. Ayrıca jübileni de yaparız’’ dediler.

FENER’İN SERGEN’DEN İSTEKLERİ...

<ı>1- Löw'ün çalışma programına uyacaksın

2- Fazla kilolarını hemen atacaksın

3- Özel yaşamına dikkat edeceksin

4- Atyarışı oynamayacaksın

5- Evini Kadıköy'e taşıyacaksın

6- Bunlara uyarsan seneye de kalırsın. Jübileni de yaparız.

<ı>Para verilmeyecek

Asbaşkan ve Basın Sözcüsü Abdullah Kiğılı, dün öğleden sonra basına yaptığı açıklamada Sergen'in altı ay süreyle Fenerbahçe'ye kiralanacağını ve bu transfer için kulübün kasasından bir kuruş bile para çıkmayacağını ifade etti. Kiğılı, sadece Sergen'in alacağı ücret konusunda görüşme yapılacağını söyledi.CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler