« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ve Scala İstanbul’da

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Beşiktaş yönetimi büyük bir sürpriz yaparak, İtalyan teknik direktör Nevio Scala'yı dün akşam İstanbul'a getirdi. Scala bugün son kez yönetimle pazarlık masasına oturacak.

Hareketli saatler

Beşiktaş Kulübü dün oldukça hareketli saatler yaşadı... Başkan Serdar Bilgili, öğleden sonra Yönetim Kurulu'nu toplayarak, teknik direktörlerle yaptığı temaslar hakkında yöneticilere bilgi verdi. Toplantı sonucunda yöneticiler, Bilgili'nin prensipte anlaştığı antrenörlerden Scala ile 3 yıllık sözleşme yapılmasını kararlaştırdılar. Başkan Bilgili toplantının ardından, Almanya'da bulunan Scala'yı telefonla arayarak, ‘‘Şartlarını kabul ediyoruz. Hemen İstanbul'a gel’’ dedi.

HEMEN İSTANBUL’A GEL

İtalyan çalıştırıcı bunun üzerine apar topar bilet alıp, İstanbul uçağına bindi. Saat 23.00 sıralarında İstanbul'a inen İtalyan teknik direktör, havalimanında Başkan Serdar Bilgili ile yöneticilerden Hasan Gocay, İbrahim Altınsay, Yıldırım Demirören ve Hayri Cem tarafından karşılandı. Scala bugün Fulya Tesisleri'ni gezecek ve yönetim kurulu ile son kez masaya oturacak. İtalyan çalıştırıcıya üç yıl için 4,5 milyon dolar ödeneceği, ayrıca şampiyonluk halinde 1 milyon dolar prim alacağı öğrenildi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz