GeriFutbol Ve samba başladı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  13
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ve samba başladı

Ve samba başladı
refid:18140014 ilişkili resim dosyası

Kariyeri başarılarla dolu yıldız oyuncunun tek sorunu uzun bir süredir sakat olması.Sarı kırmızılılarda Luis Fabiano’nun transferi için Brezilya’ya giden Bülent Tulun, Sao Paulo’ya 8 milyon, yıldız oyuncuya da 3.5 milyon Euro teklif etti.

G.SARAY’da Brezilya çıkarması… Sarı kırmızılılar, Luis Fabiano için resmen düğmeye bastı. Brezilyalı golcünün transferi için sportif koordinatör ve başkan Ünal Aysal’ın danışmanı Bülent Tulun, dün Sao Paulo’ya gitti.

Buna göre Aysal’ın 27 Haziran günü yaptığı toplantıda ‘transferde tek yetkili’ olarak karar alınan Fatih Terim’in talimatı ile Galatasaray Yönetimi harekete geçti. Drogba’nın yüksek maliyeti, Forlan’ın kaprisleri derken, sarı kırmızılılarda Terim, ‘Luis Fabiano’ ismini işaret etti.   

Başkan Aysal’ın da kararı ve sağladığı barış sonrası, Florya’da mesai harcamayacak olan Bülent Tulun, İstanbul’dan dün öğle saatlerinde ayrılarak bu transfer için Brezilya’ya hareket etti.

Sao Paulo’dan yeşil ışık

Mart ayında Sevilla’dan Sao Paulo’ya tam 7.6 milyon Euro bonservis bedeli ile transfer olan 31 yaşındaki golcü için Galatasaray’ın Brezilya kulübüne teklif edeceği rakam ise 8 milyon Euro. Temasları haftalar önce start alan bu transfer için Sao Paulo Kulübü’nün “Görüşebiliriz” sözü üzerine sona yaklaşıldı.

Dizinden geçirdiği ameliyat nedeniyle 1 dakika dahi Sao Paulo takımının formasını giyemeyen Luis Fabiano’ya, Galatasaray yönetimi Türkiye’ye gelmesi için 3.5 milyon Euro yıllık ücret teklif etti. Dizindeki dikişleri aldıran, bisiklet ve koordinasyon antrenmanlarına başlayan tecrübeli golcünün ağustos ayında sahalara dönmesi bekleniyor.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle