« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ve Kriz bitti

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Paralarını alamadıkları için önceki gün kampa girmeyen G.Saraylı futbolcular, Yönetim Kurulu’nun kendilerine sunduğu ödeme planını kabul etti.

ŞİMDİLİK ÇÖZÜLDÜ

G.Saray'da, mali sorunlar yüzünden kaynaklanan kriz şimdilik çözüldü. Yönetim Kurulu, paraları ödenmediği gerekçesiyle önceki günkü antrenmana geç giden ve kampa girmeyi reddeden futbolculara, yeni bir ödeme planı sundu. Bu plan kabul edilince, sorun çözüldü ve oyuncular kampa girdi.

HAREKETLİ SAATLER

Florya, dün gergin saatler yaşadı. Saat 16.00'dan itibaren futbolcular tek tek tesislere gelmeyi başladı. Yöneticilerden Mehmet Cansun, Ali Dürüst ve Burak Elmas da aynı saatlerde tesislere geldi. Sarı kırmızılı yöneticiler, önce teknik direktör Lucescu ile bir görüşme yaptılar.

VE KRİZ BİTTİ

Tesislerde topluca yenen yemeğin ardından kaptan Bülent başta olmak üzere 10 futbolcu, yöneticilerle bir toplantı yaptılar. Bu arada diğer futbolcular ve teknik heyet de antrenmana çıkmayıp, toplantının sonucunu beklemeye başladılar.

Toplantıda yöneticiler ile futbolcular 15 günlük bir ödeme planı üzerinde anlaşmaya varınca, kriz şimdilik çözülmüş oldu. Futbolcular antrenman yapıp, ardından kampa girerken, teknik direktör Lucescu da yöneticilerle birlikte bir basın toplantısı düzenledi.

Mehmet Cansun, oyuncularla aralarındaki sorunları çözdüklerini belirterek, ‘‘Futbolcularımız, parasal sorunların yanı sıra yoğun maç trafiği nedeniyle bunaldıkları için önceki gün kampa girmediler. Bu tür şeyler olabilir. Mali sorunlar konusunda uzlaşma sağladık’’ dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler