Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ve Kral Florya’da

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Juventus defterini kapadığını, İtalyanlar'a ‘‘beni alın’’ diye faks göndermediğini belirten Hakan, ‘‘Artık sadece G.Saray var’’ dedi. Hakan dün Florya'da tek başına çalıştı.

<ı>Terim'den nasihat

Juventus'a transferi son anda yatan Hakan Şükür dün yine uzun süredir ayrı kaldığı Florya Tesisleri'ndeydi. Hakan, sabah idmanına katılmadı ve Teknik Direktör Fatih Terim ile bir görüşme yaptı. Terim, Antalya'ya hareketten önce Hakan'a nasihatta bulunarak bir çalışma programı verdi.

<ı>İstanbul’da kaldı

Terim, Hakan'a, ‘‘Herşey geride kaldı. Sen artık burada kaybettiğini burada kazanmaya çalış. Öğleden sonra biz gidiyoruz. İstanbul'da kalan arkadaşlarınla ekip halinde çalışarak eksiklerini tamamlayacaksın’’ dedi. Hakan, dün tek başına düz koşu yaptı. Bugün de Hagi, Popescu ve Vedat ile birlikte çalışacak.

<ı>Hayat devam ediyor

‘‘Juventus defterini kapadım. Onlara bütün şartlarınızı kabul ediyorum diye faks da göndermedim’’ diyen Hakan ise şunları söyledi: ‘‘Hayat kaldığı yerden devam ediyor. Kendimi şu anda güçsüz hissediyorum. 20 gün içinde eksiğimi tamamlamak zorundayım. Aklımda artık sadece G.Saray var.’’
Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler