« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ve Galatasaray'da operasyon başladı

Astana deplasmanında kaybedilen 2 puan nedeniyle büyük hayal kırıklığı yaşayan Galatasaray yönetimi, teknik direktör Hamza Hamzaoğlu'ndan rapor istedi. Hamzaoğlu'nun raporuna göre bazı oyunculara 'uyarı' ya da daha ağır cezalar verilebilecek. Hamzaoğlu ise ilk etapta formsuz olan Semih'i dinlendirme kararı aldı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Galatasaray'ın, tarihinde ilk kez UEFA Şampiyonlar Ligi'ne katılan ve bu organizasyonun en mütevazı takımı olan Astana ile 2-2 berabere kalmasının yankıları sürüyor.

Zayıf rakibi önünde iki kez öne geçmesine rağmen üstünlüğünü koruyamayıp 2 puan bırakan sarı kırmızılılarda maç sonrası eleştiri okları teknik direktör Hamza Hamzaoğlu ve bazı oyunculara yöneldi.

Hamzaoğlu'nun oyuna gerekli müdahaleleri doğru zamanda yapmadığı savunan otoriteler, futbolculardan ise Semih Kaya, Yasin Öztekin, Lukas Podolski ve Selçuk İnan'a eleştiri yöneltti. X

Ve Galatasarayda operasyon başladı PODOLSKI'Yİ ŞOKE EDEN CEVAP

BAZI FUTBOLCULARA UYARI YA DA AĞIR CEZALAR GELEBİLİR
Olayın yönetim kanadında ise flaş bir gelişme yaşandı... Son haftalarda oynanan kötü futbolu dikkate alan Galatasaray Yönetim Kurulu, teknik direktör Hamza Hamzaoğlu'ndan bu durumun nedenleri hakkında rapor hazırlamasını istedi. Hamzaoğlu'nun vereceği rapora göre takımdaki bazı oyunculara 'uyarı' ya da 'kadro dışı bırakma' gibi cezaların verilebileceği belirtildi.

Yönetimin ayrıca, sportif direktör Cenk Ergün'den idari konularla ilgili rapor istediği belirtildi.

Ve Galatasarayda operasyon başladı
İLK FATURA SEMİH KAYA'YA...
Diğer taraftan Hamza Hamzaoğlu da takımdaki kötü gidişi düzeltme adına önemli bir karar aldı. Başarılı teknik adam, Astana maçında yenilen iki golde de bariz hata yapan Semih Kaya'yı bu haftaki Medipol Başakşehir maçında oynatmayacak.

Ve Galatasarayda operasyon başladı 'YERE YAT, VAKİT GEÇİR, TOPU ŞİŞİR AMA GOLÜ YEME!'


Bunları da Beğenebilirsiniz