Futbol Ve Galatasaray Volkan'ın cezalandırılması için ilk adımı attı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  58
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ve Galatasaray Volkan'ın cezalandırılması için ilk adımı attı

Sarı kırmızılı yönetim, Fenerbahçe kalecisi Volkan Demirel’in Türkiye Futbol Federasyonu tarafından en ağır şekilde cezalandırılması için belge ve bilgi topladığını duyurdu.

Galatasaray Kulübü, Süper Kupa finalinde Felipe Melo’ya yaptığı hareketler ve karşılaşma sonrasında söylediği sözlerle tepki çeken Fenerbahçe kalecisi Volkan Demirel’in cezalandırılması için harekete geçti.

ÜNAL AYSAL HÜRRİYET'E KONUŞTU

Sarı kırmızılı kulüpten dün akşam yayımlanan bildiride, konu ile ilgili belge ve bilgilerin en kısa sürede toplanarak, Türkiye Futbol Federasyonu’na şikayet başvurusunda bulunulacağı duyuruldu.

Bildiri şöyle:

Kamuoyuna

Manisa’da oynanan ve Soma kurbanlarının yakınlarına yardım gibi “insani” bir amaç doğrultusunda yapılan maç sırasında ve sonrasında; rakip takımın bir oyuncusunun, hiçbir “insani” değerle bağdaşmayan eylem ve söylemleri nedeniyle, TFF Disiplin Talimatı uyarınca cezalandırılması amacıyla, Galatasaray Spor Kulübü Hukuk Kurulu, olağanüstü toplanarak, “şikayet başvurusu”yla ilgili dosyanın hazırlığına başlamıştır.
Suç kanıtlarıyla ilgili görüntü ve ses kayıtlarını da içeren dosyanın tamamlanmasıyla birlikte, TFF’nin yetkili kurullarına, söz konusu kişinin, yürürlükteki disiplin ve ceza yönetmeliklerine göre en ağır şekilde cezalandırılması için derhal başvurulacak ve kamuoyu gelişmelerden sürekli olarak haberdar edilecektir.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle