« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ve Ersen Martin Recreativo’da

Trabzonspor ile Recreativo Huelva kulüpleri arasında transferi adeta yılan hikayesine dönen Ersen Martin artık İspanyol ekibinde.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
İki takım arasındaki sorunu çözüme kavuşturan Uluslararası Futbol Federasyonları Birliği (FIFA), verdiği kararda, golcü oyuncunun Recreativo’nun malı olduğunu bildirdi. Ersen Martin de FIFA’dan kendisine gönderline mektupta, kararın tebliğ edildiğini ve yapacak bir şeyinin olmadığını söyledi.

Futbol yaşantısını İspanya’da sürdüreceğini ve bir-iki gün içinde bu ülkeye gideceğini ifade eden tecrübeli oyuncu, "Trabzonspor’a da bu transferden para kazandıracağım. Türkiye’yi en iyi şekilde temsil edeceğim" dedi. Trabzonspor Kulübü Basın Sözcüsü Zeyyat Kafkas ise FIFA’nın Ersen Martin konusunda aldığı kararla ilgili kendilerine şu ana dek ulaşan bir bilginin olmadığını söyledi. Kafkas, bu yönde duyumlarının olduğunu ifade ederek, "Şu anda Ersen Martin’in sakatlığı var. Kısa bir süre içinde inşallah sahalara döner ve Trabzonspor ile Türkiye’yi, Türk futbolunu başarıyla temsil eder" ifadesini kullandı.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler