« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ve Emre Belözoğlu kararını verdi

Fenerbahçe ile sözleşmesi sezon sonu bitecek olan Emre Belözoğlu, herhangi bir yerden teklif almadığını, ancak 'istenmeme' durumu söz konusu olduğunda rahatlıkla kulüp bulabileceğini söyledi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Türk futbolunun kariyer anlamında en parlak futbolcusu... Sahadaki hırçınlığı ve agresifliği tartışma konusu ama tartışmasız olan futbolu ve takımına yaptığı katkısı... Tabii ki bu kişi Emre Belözoğlu.. Fenerbahçe’nin kaptanı... Sezon sezonunda sözleşmesi sona eriyor. Peki bu konuda 34 yaşındaki oyuncu ne düşünüyor?

"KİMSEYE KAMBUR OLMAM"
Yakın çevresine açıklamada bulunan Emre’nin mesajı net:
"Kimseye kambur olmam... Hele de Fenerbahçe’ye hiç olmam. ABD’den falan teklif geldiği söyleniyor ama yok. Ha istenmezsem kulüp bulmakta da zorluk çekmem... İstemediler gittim (Atletico Madrid), istediler geldim.

Emre’nin bu sezon 3 golü ve 1 asisti var... Fenerbahçe kariyerinde ise 186 maçta 26 gol ve 22 asisti bulunuyor.

DEVAM ETMEK İSTİYOR
Sezonun ilk yarısında bazı maçlardaki olayları eleştirilen ve hedef haline gelen Emre Belözoğlu için futbolu bırakıp sarı lacivertli kulüpte sportif direktör olacağı da gündeme gelmişti. Ancak Emre kanadında şu an için böyle bir plan yok... Tecrübeli isim, en az 2-3 yıl daha futbol oynamak istiyor ve sportif direktörlük de düşünmüyor. Ve futbola da yönetimin uygun görmesi halinde Fenerbahçe’de nokta koymak istiyor. (Millet)

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz