SAMSUN HABERLERİ

Vatmanlara Eğitim

IHA
31.10.2015 - 15:10Son Güncelleme :

SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SAMULAŞ A.Ş. BÜNYESİNDE ÇALIŞMAKTA OLAN VATMANLARA YÖNELİK CNR TRAMVAYLARINI KAPSAYAN TEKNİK EĞİTİM DÜZENLENDİ.

IHA

Samsun Büyükşehir Belediyesi Samulaş A.Ş. bünyesinde çalışmakta olan vatmanlara yönelik CNR tramvaylarını kapsayan teknik eğitim düzenlendi.
Büyükşehir Belediyesi Samulaş A.Ş. tarafından işletilmekte olan Samsun hafif raylı sisteminde güvenli ve konforlu toplu taşım hizmetlerinin sürdürülebilmesi için görev yapan vatmanlara Samulaş A.Ş. depo sahasında teorik eğitim verildi.
Samulaş A.Ş. Eğitim Organizasyon Sorumlusu Koral Alten ve CNR Firması teknik personeli Yin Yuguo tarafından verilen eğitimde vatmanlara CNR marka tramvayların donanımları hakkında teknik bilgi verildi, vatmanların edindiği sürüş tecrübesi üretici firma yetkilileriyle paylaşıldı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Samsun haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Samsun ilinden Vatmanlara Eğitim hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Ekim 2015 tarihinde saat 15 10’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Vatmanlara Eğitim haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı