İSTANBUL HABERLERİ

Vatandaşlara ücretsiz tansiyon taraması

DHA
28.03.2016 - 16:10Son Güncelleme :
DHA

İSTANBUL(DHA)GAZİOSMANPAŞA Belediyesi, işlem yapmak için gelen ve öğle arası saatlerinde bekleyen vatandaşlara yönelik yeni bir hizmeti sunmaya başladı. Sağlık Müdürlüğü’ne bağlı ekipler artık, sağlık açısından riskli vatandaşlar ile arzu edenlere yönelik olarak verilen ücretsiz tansiyon ölçme hizmeti veriyor. Özellikle yaşlı ve kronik hastalığı bulunan vatandaşlar tarafından beğeniyle karşılanan tansiyon ölçme hizmeti bundan böyle her gün öğle arası saatleri arasında düzenli olarak gerçekleştirilecek.
Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta ise her konuda olduğu gibi sağlık konusunda da vatandaşlara hizmeti öncelik verdiklerini belirterek, “Halkımıza belediyedeki hizmetler konusunda her zaman kolaylık sağlamayı prensip haline getirdik. Tabi bu hizmetlerimiz sırasında onları en iyi şekilde ağırlamaya da çalışıyoruz. Özellikle bir işlem için bekledikleri sırada sunmaya başladığımız tansiyon ölçme hizmetinin yoğun bir gün geçiren sağlık açısından riskli vatandaşlarımız için önemli olduğunu düşünüyorum. Tabi arzu eden tüm vatandaşlarımız bu hizmetten faydalanacak. İnsan sağlığının her şeyden önemli olduğu bilinciyle bu hizmetimizi artık düzenli olarak her gün vereceğiz” dedi.

(FOTOĞRAF)
 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İstanbul haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İstanbul ilinden Vatandaşlara ücretsiz tansiyon taraması hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Mart 2016 tarihinde saat 16 10’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Vatandaşlara ücretsiz tansiyon taraması haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı