Ege Haberleri

EGE

  "Vatandaş, önce güvenlik sonra ekonomi diyor"

  Hürriyet Haber
  26 Eylül 2015 - 12:07Son Güncelleme : 26 Eylül 2015 - 12:07

  MİLLİYETÇİ Hareket Partisi (MHP) İzmir 1’inci Bölge 2’nci sıra Milletvekili Adayı Senem Kılıç, 7 Haziran seçiminden sonra giderek artan terör olaylarıyla birlikte, vatandaşın gündemini önce güvenlik ve ekonomi konularının oluşturduğunu söyledi.

  Tüm Türkiye’de infial yaratan terör olayları karşısında tüm vatandaşların, soğukkanlı ve sağduyulu davranması gerektiğini belirten Kılıç, MHP tarafından bu çağrının defalarca yapıldığını ve milletçe birlik ve beraberlik çatısı altında buluşulması gerektiğini kaydetti. 1 Kasım seçimlerine kısa bir süre kaldığına ve seçimin de bir maraton olduğuna dikkat çeken Senem Kılıç, MHP’nin iktidar hedefiyle yürüdüğünü ve ülkenin refah ve huzura kavuşması için çalışacaklarını dile getirdi.

  "TEK SİLAHIMIZ BAYRAK SEVGİSİ OLSUN"

  MHP’nin, Türk bayrağı altında bütün halkların kardeşliğini ve birlik beraberliğinin sağlandığı bir Türkiye Cumhuriyeti yapısı benimsediğini ifade eden Kılıç sözlerine şöyle devam etti: "Terör örgütü PKK’nın varlığından rahatsız olan tüm vatandaşlarımızı sağduyuya çağırıyorum. Masum insanların ölümünün ülkemizde hiçbir şekilde kabul edilebilir bir şey olmadığını düşünüyorum. Bizim tek silahımız Türk bayrağı ve ülke sevgisi olmalı. Her zamankinden daha çok birlik beraberlik ve bizi biz yapan ortak değerler üzerinden bir yaşam için çalışacağım. Çocuklarımıza bırakacağımız mirasımız, kardeşlik, vatan ve bayrak sevgisi olsun."

  "BİR KADIN OLARAK İZMİR’İ TEMSİL EDECEĞİM"

  Bu seçimde 1’inci bölge 2’nci sırada seçime katılacağını ve kendisine gösterilen bu teveccühten ötürü büyük gurur yaşadığını dile getiren Senem Kılıç, "Bu seçimde ikinci sırayı temsil eden iki kadın aday olarak İzmir’de fark yaratacağız. Kadının, anaç ve toplayıcı yapısı, sevgi ve kardeşlik ikliminin yaratılması için ayrı bir önem taşıyor. Bu sorumluluğu bana veren tüm parti teşkilatına ve Genel Başkanımız sayın Devlet Bahçeli’ye teşekkürü bir borç biliyorum. Biz vatanımız için, tüm gövdemizle çalışmaya ve halkla birlikte hizmet üretmeye devam edeceğiz" diye konuştu.

  Etiketler:

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı