Varşova'daki ‘genç yarış’a Netone gidiyor

Muharrem AYDIN
07.11.2001 - 01:51 | Son Güncelleme:

TÜGİK (Türkiye Genç İşadamları Dernekleri Vakfı) Platin Dergisi ve Global Tanıtım Halkla İlişkiler'in ortaklaşa düzenlediği, ‘Üzeyir Garih Genç Girişimci İşadamı Yarışması’ sonuçlandı.

Yarışmada, ‘Büyük Ödül’ü, internet servis sağlayıcılığı alanında faaliyet gösteren Netone'u kuran ve geliştiren Cem Çelebiler, ‘Üzeyir Garih Girişimci Ödülü’nü de Hazım Sesli kazandı. Çelebiler, 1997 yılında Pekin'de düzenlenen ve Üzeyir Garih'in oğlu İzzet Garih'in ‘Alkent 2000 Projesi’ ile 1'incilik ödülünü kazandığı ‘Dünya Genç Girişimci İşadamı Yarışması’nda Türkiye'yi temsil edecek. Londra'da 1994'de başlayan ve Türkiye'nin 1997'den beri katıldığı yarışma, bu yıl 10 Kasım'da Polonya'nın başkenti Varşova'da yapılacak.

Maslak Princess Otel'de önceki gece düzenlenen ödül törenine, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ali Müfit Gürtuna, Üzeyir Garih'in eşi Lili Garih, oğlu, Alarko Holding İnşaat Grup Koordinatörü İzzet Garih, Alarko Holding Yönetim Kurulu Başkanı İshak Alaton, yarışmanın jüri üyeleri arasında yer alan, Koç Holding İcra Komitesi Eski Başkanı Can Kıraç, TÜGİK Başkanı Melih Mekik, İshak Alaton'un kızı Leyla Alaton Gönyeli ile eşi Mehmet Gönyeli'nin yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.

Törene tekerlekli sandalyesiyle katılan ve ‘Önderlik’ ödülünü kazanan İsmail Şentürk'ün plaketini, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ali Müfit Gürtuna verdi. ‘Üzeyir Garih Girişimci Ödülü’nü kazanan Hazım Sesli'ye plaketi, Alarko Holding Yönetim Kurulu Başkanı İshak Alaton tarafından verildi.
Etiketler:


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı