« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Varsa yoksa sambacı

Brezilyalı Mossoro, Wagner ve Denilson’un transferlerinde ilerleme kaydedemeyen Trabzonspor yönetimi, Sao Paulo’da oynayan Mineiro ve Fabiano Leandro’ya yöneldi.

Ömür AVCI/DHA
SON GÜNCELLEME
TRABZONSPOR’da, 15 gündür Brezilya’da bulunan yönetim kurulu üyesi Faruk Kanca’nın Mossoro, Wagner ve Denilson’un transferlerinde ilerleme kaydedememesi, gündeme yeni isimlerin gelmesine yol açtı.

Mossoro ile Wagner’in menajerlerinin sürekli fiyat artırmaları ve Denilson’la bir türlü irtibata geçilememesi nedeniyle yeni isimlere yönelen Kanca’nın, Sao Paulolu Mineiro için girişimlere başlayacağı ifade edildi. Yönetici Kanca’nın 31 yaşındaki Mineiro’yu önceki akşamı lig maçında seyrettiği ve çok beğendiği belirtildi.

Bu arada Lazaroni’nin de transfer çalışmalarına katkıda bulunduğu ve yönetim kuruluna yine Sao Paulo’da oynayan genç oyuncu Fabiano Leandro’nun ismini verdiği öğrenildi. Faruk Kanca’nın Sao Paulo yöneticileriyle masaya oturarak, Mineiro ve Leandro için pazarlık yapması bekleniyor.

Öte yandan Trabzon’un yeni yıldızı Marcelinho, dün ilk idmanına çıkarken, yapılan maçta attığı 2 gol ve isabetli paslarıyla dikkat çekti. Başkan Nuri Albayrak, yeni sezonla ilgili olarak "Temennimiz hakemlerin hata yapmamasıdır" dedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz