« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Vardy’nin 16 aylık kızına çirkin saldırı!

Leicester City’nin bu sezon Premier Lig’de yakaladığı başarının mimarlarından olan Jamie Vardy, 16 aylık kızı Sofia’ya yönelik yapılan ahlaksız eleştirilerle boğuşuyor.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Bu sezon Premier Lig’de adeta bir peri masalı yaşayan Leicester City’nin prensi Jamie Vardy, yakaladığı başarının getirdiği ünün negatif tarafıyla tanıştı.

Nişanlısı Becky Nicholson ve 16 aylık kızı Sofia hedef alınan İngiliz golcünün başı sosyal medya ile belaya girdi. Leicester City’nin Southampton’ı 1-0 mağlup ettiği karşılaşma öncesinde Sofia ile birlikte çekildiği bir fotoğrafı mikro blog sitesi twitter paylaşan Becky, rakip taraftarlardan gelen çirkin yorumların ardından adeta neye uğradığını şaşırdı.

BECKY ÇILGINA DÖNDÜ
16 aylık kızına yönelik yapılan ahlaksız yorumları görür görmez çılgına dönen Becky, kendisine gönderilen iletileri takipçileriyle paylaşarak hem tepkisini dile getirdi hem de bunu yapan taraftarların gün yüzüne çıkması için ilk adımı attı.

“Sizi hasta beyinli aptallar” ve “Sizin gibi insanlar için söylenecek tek kelie laf yok, hapse atılmanız lazım” sözleri ile bahsi geçen taraftarları hedef aldı. Becky’nin paylaşımları kısa sürede dikkat çekince, ahlaksız ifadeler kullanan rakip takım taraftarları söz konusu mesajlarını silmek zorunda kaldı.

İngiliz basını ayrıca, Jamie Vardy’nin de oldukça sinirlendiğini ve büyük bir üzüntü yaşadığının altını çizerek ilgili hukuki sürecin başlatılacağını belirtti. (sporcope)
Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler